Laptop Kapanmıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

xloer041

Üyecik
Bilgisayar açıldıktan sonra direk bilgisayardan kapata basınca bilgisayar kapanıyor normal sorunsuz. Ama biraz internete giriyim oyun oynıyım bilgisayarın normal kapata basınca siyah ekran geliyor ama bilgisayar ışıkları yanık kalıyor ve fan çalışıyor yavaş bir şekilde. Win 10 pro kurulu ama win8/8.1 ve win 7 de de aynısını yapıyor.

lebib

Asistan
Format atsan bile aynı sıkıntı devam ediyor yani öyle mi ?

lebib

Asistan
Güç seçeneklerinden hızlı başlatma özelliğini kapatıp bir deneyin düzelebilir

xloer041

Üyecik
Dediğiniz hızlı başlat özelliğini youtubeden araştırıp buldum ve kapattım. Deneceğim umarım sorun çözülür.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dediğiniz hızlı başlat özelliğini youtubeden araştırıp buldum ve kapattım. Deneceğim umarım sorun çözülür.
Pc kapatmaya bastıktan sonra resimdeki gibi kalıyor ekran tamamen kapalı ama pc çalışmaya devam ediyor. Üstündeki ışıklarda beyazdan kırmızıya dönüyor.

Son düzenleme:

lebib

Asistan

Pc kapatmaya bastıktan sonra resimdeki gibi kalıyor ekran tamamen kapalı ama pc çalışmaya devam ediyor. Üstündeki ışıklarda beyazdan kırmızıya dönüyor.

Kusura bakmayın yardımcı olamadım biraz araştırıp bir şeyler bulursam muhakkak yazarım size.

xloer041

Üyecik
Teşekkür ederim ilginiz için bu sorun çok uzun süredir var. Aslında pc nin daha garip sorunları varda şuan bunu çözmeye çalşıyorum.

Kusura bakmayın yardımcı olamadım biraz araştırıp bir şeyler bulursam muhakkak yazarım size.
Teşekkür ederim ilginiz için bu sorun çok uzun süredir var. Aslında pc nin daha garip sorunları varda şuan bunu çözmeye çalşıyorum.

Son düzenleme:

Ercan KIRAN

Üyecik
Yazılımsal birşey yok gibi duruyor PSU gücü kesmiyor elektrik vermeye devam ediyor olabilir bazı eski PSU larda başıma gelmişti. Birde eski anakartların bios seçeneklerinde güçle ilgili bir bölüm olması gerekiyor orayada bakarsan iyi olur. Bende bir araştırayım bu arada

Senin sorununa benziyor bir göz atabilirsin

stat counter