Laptop kafayı yedi

Bu konuyu okuyanlar

s_prg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
:blink: selam arkadaşlar asus n50 serisi 3gb ram 1gb ekran kart laptop um var karpersky 2009 kullanıyorum bide bu türkcelin 3g vınını. internet çok yavaş açılıyo bilgisayar sanki çok önemli bi iş yapıyomuş gibi zorlanıyo son bi haftada da durduk yere ekrana mavi bi sayfa geliyo beyaz yazılar var ama ne olduğunu bilmiyorum okuyamadan bilgisayar kendiliğinden restart oluyo. bu konuda bilginiz varsa yardımlarınızı rica ediyorum şimdiden teşekkürler.

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Virüs girmiştir :) uğraşmak istemiyorsan.. bilgilerini yedekle ve bas formatı..

insert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en güzeli bilgileri yedekle sonra tüm biçimlendirip format atmak

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
buna benzer bişey yaşadım bende çok ağırlaştı bende sistem geri yükledim düzeldi :)

phazedllon

Asistan
Reaksiyon puanı
1
buna benzer bişey yaşadım bende çok ağırlaştı bende sistem geri yükledim düzeldi :)

Kardeşim sistem geri yükleme hiçbir şekilde işe yaramaz, çok basit durumlarda bunu kullanabilirsiniz. Zaten sisteme giren virüs, sistem yoluyla geçmişe giderek silinemez. Gel gelelim ki arkadaşın bahssettiği virüs değil sistem dosyalarıyla alakalı, bana kalırsa kaspersky kullanma. Sorunun tamamı kaspersky den diyemem ama ben eski bir kaspersky hayranı olarak söylüyorum, adam akıllı formatını at sonra programlarını düzgün şekilde kur ve en son illa da antivirüs istersen nod32 kullan.

s_prg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ilgilendiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum formatı bi deneyelim olmazsa yine siz profesyonel abilerimize danışırız allaha emanet olun.......