laptop harici ekran kartı bağlamak

Bu konuyu okuyanlar

euwin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar öncelikle forumda yeniyim konuyu yanlış yere açarsam kusuruma bakmayın. Benim çok eski bi laptopum var ve güçsüz de bi laptop bu laptopa pcie girişi sanırım bununla wifi kartını iptal edip ekran kartı bağlamak istiyorum. İşlemci i3 4000m ve yanlış hatırlamıyosam 4.nesil bu yüzden fazla güçlü bi ekran kartı bağlayamam zaten fakat r7 250 bağlamak istiyorum uyumlu olur mu çalıştırır mı bios ayarı ve driver bunlar hakkında bilgilendirir misiniz bir de ekstra adaptör kullanmam gerekir mi yardımcı olursanız sevinirim

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Çalışır diye birşey diyemeyiz genelde bu durum elinde ekran kartı vardır bunu değerlendirmek için yapılır bunun için ekran kartı alınmaz ayrıca ekran kartını bağlamak için alacağın aparat pahalı yanında ekran kartına güç sağlamak için psu yada adaptörde gerekiyor hepsini temin ettin diyelim çalışabilirde çalışmayabilirde..

Yiğit Cemtekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
diyelimki bağladın çalıştı darboğaz oranın 42% r9 360 veya hd 7790 daha iyi olur.

Reaksiyon puanı
16,118

bunlara bak karar ver yok çalışmıyor yok cpun zayıf diyenler sallıyor videodakiler yapmışlar görüyon.

Son mesajlar