Laptop FPS Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba ben hp nin laptopunu kullanıyorum.İnternetten fps arttırma videolarını izledim ve uyguladım laptopta fps artışı oldu ama zamanla eski haline geri döndü nedeni ne olabilir ? ekran kartı geforce 820m

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Lol de farklı bir durum var. 60 FPS sabit olayı bir seçenekten dolayı aktif oluyor ama nedenini bulamadım bir türlü. Başka oyunlarda da mı sabit 60 oluyor?

Bilgisayarda kendi kendine performans düşüşü oldu.Diğer oyunlarda da düşüş oldu.pc de 8 gb ram var ama işlemci 1.70 ghz işlemci hızı düşük benim ya

dostum oyunu oynarken ayarlar sekmesine gir fps max kare hızını sınırsız yapma. sınırsız yaparsan eğer işlemcin cok zorlanır ve cok cabuk ısınır.Fps düşmesi yaşarsın.Oyun ayarlarında veya nvidia denetim masası ayarlarında vsync dikey eşitleme açık kaldıysa 60 fps geçmeme gibi sıkıntı yaşayabilirsin. Eğer ekran kartını güncelledikten sonra bu sorun olduysa temiz kurulum yapmadığından olmuş olabilir.Ekran kartın Driverini DDU programı ile silip baştan yüklemeni tavsiye ederim.Dediğim gibi Lolde ayarlarda vsync seçeneği açıksa monitör 60 hertz olduğu için max 60 fps alır.