Bu konuyu okuyanlar

Alper9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,benim toshiba sattelite C55-A-1u5 model laptobum var ve nvidia geforce 710m ekran kartı var fakat ben bu ekran kartını değiştirmek istiyorum lütfen yardım edin nasıl değiştirebilirim? Veya değiştirebilirmiyim :D değiştirdikten sonra bir sıkıntı olurmu?

master1354

Asistan
Reaksiyon puanı
9
710M modelini malesef değiştiremezsin.

Ahmet_Özdemir

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Mxm slotlu kaç laptopta var şuanda? Mxm slotu olan bilgisayarın %80 inin kaldırmayacağı oyun yok. İşin fantazi kısmını anlatıp kafa bulandırmaya gerek yok en azından şimdilik.

master1354

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Laptop ekran kartı değişmez demen hatalı. Kaldırır veya kaldırmaz meselesi değil. İnsanlara net cevap vermezsen yanlış yönlendirebilirsin. Yani fantazi vs alakası yok.

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
laptop ekran kartı değişimi sadece gamebook modellerine özgü bir özelliktir onun haricinde grafik yongası anakart üzerine fixlenmiştir ancak M2 slotu varsa bilgisayarında harici bir ekran kartı takıp biraz performans kaybıyla oyun oynayabilirsin.. detayla şurada var: LAPTOP a masaüstü ekran kartı bağlamak ( anlatım)

Alper9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu laptobu uygun bir fiyata almıştım ekran kartı dışında bütün özellikleri çok güzel sadece ekran kartı yüzünden düşük performans alıyorum yani sadece ekran kartı yüzünden yeni bir bilgisayar almammı gerekiyor. Yani bence mantıksız.

Sincapp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl değişmez arkadaşım kafanızmı güzel benim amd işlemcili laptopımda biri harici biri dahili dual graphic kartım var harici olan ekran kartım orta alt sınıf dual şekilde yine idare ediyor 2014 agustosda almıstım laptopı 3 sene oldu harici ekran kartımı değişmek istiyorum kart değişmiyor demek ekran kartı bozuldugunda götür çöpe at ozaman laptopı .
--- Gönderi Güncellendi ---
işlemciyi boğmayacak sisteme uyum sağlayacak düzeyde bir ekran kartı takılabilir illa son düzey olması gerekmiyor tabi

guven5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
marka ve modele uyumlu anakart ve tabi o anakartın üzerinde daha gelişmiş bir ekran kartı chipi, buda bir seçeenek tabi pek tercih edilmesede.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
yok öyle bir dünya gamer notebooklarda bile hepsinde mxm yok gtx980m,1080 de 256bit olanlar mxm oluyor diğerleri bga hatta bazı modellerde i7 bile bga monteli mxm olsa bile değiştirme şansın yok.

kzara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba,
bende Dell inspiron N4030-7212 var,7 yıllık laptop bunca zaman hiç sorun yaşamamıştım ama bu yıl 3.kez bozuldu 2şer 3er ay ara ile.ekran kartı yanmış değiştirdik diye yaptık dediler.yine aynı şekilde bozuldu.
Açınca ekran gelmiyor ve her seferinde 150₺ verecek durumda değilim.
Ne yapabilirim???

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

kzara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunu da farklı bir kaç şeyi de denedik ama işe yaramadı maalesef