Laptop Ekran Kartı Değişir Mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 4)

Krmcanplt

Üyecik
Birşey soracam benim bilgisayarım msi gs 63 vr ekran kartını deyiştirmek istiyorumda yani gtx 1080 ti yüksetmek benim kunlandığım gtx 1060 kunlanıyorum lütfen laptop mun ekrankartı deyişirmi bide ssd si

arkadaşlar bu pc nin ekran kartı değişebilir mi takılı olan radeon 530 ve çok kötü alınca anladım malesef ki bu cihazın kartını n-vidia ya çevirme olurmu yada radeon üst model takılabilir mi malesef oyunlarda fps sıkıntısı için çözüm arıyorum bilgisi olanlar yazabilir mi teşekkürler
Lenovo V330-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB + 120GB SSD Fiyatı
hayır değişim mümkün değil cpu,gpu bga:

ram değişebilir7.nesil cpu olanda tek ram var bunda 2 ram...

papilatoi

Üyecik
değişmemesi kötü oldu artık cihaz alırken her özelliğe bakmak lazım bu ders oldu bize bilgilendirme için sağolun

Ckeklk34

Üyecik
arkadaşlar bu pc nin ekran kartı değişebilir mi takılı olan radeon 530 ve çok kötü alınca anladım malesef ki bu cihazın kartını n-vidia ya çevirme olurmu yada radeon üst model takılabilir mi malesef oyunlarda fps sıkıntısı için çözüm arıyorum bilgisi olanlar yazabilir mi teşekkürler
Lenovo V330-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB + 120GB SSD Fiyatı
hayır değişim mümkün değil cpu,gpu bga:

ram değişebilir7.nesil cpu olanda tek ram var bunda 2 ram...
Hocam ocak ayında konuşmalar olmuş ama bende bu laptoptan aldım yalnız olmaz diyen arkadaşıma birşey sormak istiyorum değişim mümkün olmaması neden çünkü üründe hem anakarta birleşik olan intelin graphics 620 ekran kartı + olarak harici radeon 530 ekran kartı mevcut radeon 530 olan ekran kartını çıkaramaz mıyız ?

stat counter