Laptoba 3 monitör bağlamak

Bu konuyu okuyanlar

yosunluMonitor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar direk konuya giriyorum asus rog g771jw kullanıcısıyım ve laptopa 3 monitör bağlamak istiyorum ancak daha önceden bir tecrübem olmadığından monitör almadan önce böyle birşey mümkün mü diye size danışmak istedim bilgisayarda NVIDIA® GeForce® GTX 960M 2G/4G GDDR5 VRAM ekran kartı ve 1 x HDMI
1 x mini Display Port girişleri mevcut bunlarla isteğim şeyi gerçekleştirebilir miyim ya da bunlarla neler yapabilirim ?

Son düzenleme:

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
hdmi coklayıcılar var masaüstü bilgisayarım icin kullanıyordum gayette basarılı idi 1 hdmi alıyor 4 hdmi yapıyor laptoplardada çalışır diye düşünüyorum..

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
2 ekrandan sonrası olmuyor. harici ekran kartı ile belki. onlar da piyasada zor bulunuyor. laptobun imkanları bu kadar ne yazık ki

yosunluMonitor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim yasin hocam hdmı ile çoklayınca her ekrandan aynı görüntüyü mü alıyorsunuz yoksa her ekranda farklı masaüstü mü oluyor merak ettim çünkü bana farklı olan lazım orcnd hocam nvidianın sitesinden bakmıştım oyuncular için 3 monitör destekleyebileceğini yazıyordu ben oyun için almayacağım gerçi ama destekliyordur herhalde

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim yasin hocam hdmı ile çoklayınca her ekrandan aynı görüntüyü mü alıyorsunuz yoksa her ekranda farklı masaüstü mü oluyor merak ettim çünkü bana farklı olan lazım orcnd hocam nvidianın sitesinden bakmıştım oyuncular için 3 monitör destekleyebileceğini yazıyordu ben oyun için almayacağım gerçi ama destekliyordur herhalde
Normal sekilde baglar iseniz evet her ekrandan lettoptaki goruntuyu direk olarak alirsiniz. Fakat her ekranda farkli masaustu istiyorsaniz bir yazilim vardi bu istediginizi yapiyordu 4 taneye kadar masaustu acabiliyordunuz internetten bilgi bulabilirsiniz