Lanet Bir Laptop Şarj Aleti Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

sakral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende hp G61 Laptop var alalı 1 yıl oldu . Sorunum şarj aleti bazen çalışmıo yani başka bir prize taktıgım da bazen sarj olmuyor özellikle uzatma kablolarında oluyor Mesela bugün laptopu pilsiz kullanıyordum uzatma kablosuna takılı şekilde tam yanındaki pirize telefonun şarj aletini taktım sonra telefona bağladın tak diye laptop kapandı evdeki bütün pirizleri denedim en sonunda uzatma kablosu atkılı olan prize taktım ve çalıştı halada çalışıyor ama bu aralar çok sık yaşıyorum bu sorunu sebebini biliyorsanız lütfen yardımcı olunnnnn

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
topraklama varmı prizlerde...

sakral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla bilmiyorum ki üstat..

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
lg başdan problemli zaten netbooklar desen aynı. bios guncellemesi yap derim pil sorun olan netbook un sorunu bios güncellemesi ile cozmusdum belki işe yarayabilir.

adaptorunde sorunda olabilir.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Arkadaş diyor HP sen diyorsun LG
----------

Şarj makinesinin kablolarında sorun var mı acaba? içeride hafif temassızlık var ise kablo hareket ettikçe bazen şarj eder bazen etmez...

Kabloyu kontrol et derim... Onun dışında şarj makinesini evin dışında başka ortamda dene...

Böylece sorun şark cihazında mı yoksa evdeki elektrik tesisatından mı kaynaklanıyor anlarsın...

Son not: Söylemek üzerime vazife değil ama Lanet Okuyarak Hiç Bir Şey düzelmez sadece daha kötü olur!!!

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
evt yanlış görmüşüm.

sakral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla üstat lanet konusunda çok haklısın haberin olsun zira bu konuyu açyıktan sonra evdeki bi prizi açtım acaba priz mi sorunlu die şarteli indirmeyi unuttum kablolar birbirine deydi Üç katlı binanın komple şarteli attı lanet konusunda :))))) neyse bu zaten başka bi evde başıma gelmeye başlamıştı bu şarj olayı bakim internetten sipariş verdim sarj cihazını onu bekiliom ilginiz için çok teşekkürler ....

manetif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
valla üstat lanet konusunda çok haklısın haberin olsun zira bu konuyu açyıktan sonra evdeki bi prizi açtım acaba priz mi sorunlu die şarteli indirmeyi unuttum kablolar birbirine deydi Üç katlı binanın komple şarteli attı lanet konusunda :))))) neyse bu zaten başka bi evde başıma gelmeye başlamıştı bu şarj olayı bakim internetten sipariş verdim sarj cihazını onu bekiliom ilginiz için çok teşekkürler ....
Hortlatmış olacağım da çözüldü mü sorun

Reaksiyon puanı
0
Exper bilgisayar kullanıyorum batarya zaten bozuk bende oyuzden prizde kullanıyordum ama bilgisayar şimdi açımıyor sorunun şarj aletinde olduğunu düşünüyorum nolur yardım edin!!