Kyk sizce atılırmıyım

Bu konuyu okuyanlar

bkaan99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kykda arkadaşlarımla konuşurken ettiğim küfür ü güvenlik görevlisi duyup beni müdüre götürdü ve sanki onlara etmişim gibi gösterdi tutanak vs tutuldu sone süresiz çıkarılma istendive bu 1 2 aya anca sonuçlanıyomuş , suçumun hafif olduğunu söyledirler kınama cezası olarak indirgenebilceğini söyledi ordaki bi abi sizce de böyle mi olur elinde kanıt vs yok?

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Kykda arkadaşlarımla konuşurken ettiğim küfür ü güvenlik görevlisi duyup beni müdüre götürdü ve sanki onlara etmişim gibi gösterdi tutanak vs tutuldu sone süresiz çıkarılma istendive bu 1 2 aya anca sonuçlanıyomuş , suçumun hafif olduğunu söyledirler kınama cezası olarak indirgenebilceğini söyledi ordaki bi abi sizce de böyle mi olur elinde kanıt vs yok?
Hangi kyk orası?

bkaan99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne olduki?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bi sıkıntı olabilirmi?

Son düzenleme:

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Ne olduki?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bi sıkıntı olabilirmi?
Sordum sadece . O güvenlikçiler yürek mi yemiş hayırdır. Bizim kyk da (Konya) öğrencilerden korkarlardı tabi çok zaman önce. Adam kesiyorlar suç olmuyor küfür etmek suçmu olmuş.Saçma sapan işler.
Ben 2 hafta sonrasında 2 arkadaşımı da alıp eve çıkmıştım.Sende öyle yapabilirsin.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
gözünü korkutmaya çalışan çomar hırlar ama ısırmaz...

bkaan99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HAHahaha çok teşekkürler hepinize yav sormayın ya dertsiz başımızı dertli yapıyolar bide bağırıp çağırıyo güvenlik. Neyse bakalım sonucu yazıcam inşallah

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Küfür etmeden çmce forum kurallarını düşün öyle davran bence :D