kullannadığım bir hesap cihazımda görünüyor

Bu konuyu okuyanlar

hassan cingöz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi facebook uygulamamda benim kullanmadığım 3. bir facebook hesabı görünüyor. sizce bu cihazdan kesinlikle bu hesaba girilmiş mi yoksa böyle bir sorun mu var? cihazı kullanan bir kişi daha var ama kendisinin böyle bir hesabı olmadığını o da söylüyor. yardım edin lütfen bu hesap sizce kesinlikle bu cihazdan girilmiş midir? ayrıca bu hesap ailemden birinin adına sahip
69898

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
en son nerede,ne zaman giriş yaptınız,yada facebook açıkken telefon kapandıysa buda olabilir

"alıntıdır"
Facebook hesabınızı sizden başka birisinin de kullandığından şüpheniz var Hesap Güvenliği özelliği ile bunu anında öğrenmeniz mümkün. Hesap Güvenliği ekranında hangi şehirlerden hangi gün ve saatte hesabınıza giriş yapılmış öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca giriş yapılırken kullanılan tarayıcı ve işletim sistemi bilgileri de sunuluyor

hassan cingöz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en son nerede,ne zaman giriş yaptınız,yada facebook açıkken telefon kapandıysa buda olabilir

"alıntıdır"
Facebook hesabınızı sizden başka birisinin de kullandığından şüpheniz var Hesap Güvenliği özelliği ile bunu anında öğrenmeniz mümkün. Hesap Güvenliği ekranında hangi şehirlerden hangi gün ve saatte hesabınıza giriş yapılmış öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca giriş yapılırken kullanılan tarayıcı ve işletim sistemi bilgileri de sunuluyor
Hayır yanlış anladınız aslı şu . üstteki 2 hesap bana ait ama alttaki resimsiz hesap bana ait değil. isim ailemden birine ait.ona sorduğumda böyle bir hesabı olmadığını söylüyor.yalan söylediğini de düşünmek istemiyorum. cihazımda böyle bir hesap kendikendine ortaya çıkamaz.ama bir yandan da facebook böyle bir hata yapabilirmi diye düşünüyorum.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Çocuğa oynasın diye veriyorsan, açmıştır bilinçli, bilinçsiz yeni bir hesap.

Son mesajlar