Kullanışlı Muhasebe Programı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi kullanışlı bir yazılım arıyorum cari, stok, çek-senet, kasa, gibi ön muhasebe kaydı tutacağım stok kontrolü borç alacak analizi kasada gelen/giden kontrolü yapabileceğim, fatura kesebileceğim ve fiyat kısmında küsurat barındıran bi yazılıma ihtiyacım var (örn. 2.456, 1.012) sizin kullandığımız yada önerdiğiniz bir yazılım var mıdır önerilerinizi bekliyorum.

not: kesinlikle lisanslı ve ücretli bir ürün olmalı
aylık kullanıma karşılık ücretli olmamalı
en az 3 kullanıcılı olmalı

ben araştırmalarım sonucu luca'yı buldum fakat adamlara bir türlü ulaşamıyorum yani ürün almak için hiç bu kadar çaba sarf etmemiştim.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Abi biz Zenom kullanıyoruz. Bende yeni girdiğim yerde ilk defa duymuştum ama kullanınca çok iyi geldi. 5 kullanıcılı fiyatı 1500 TL civarı. 3 kullanıcı da alabiliyorsun.

En büyük artısı Evrak Sihirbazı. Hemen hemen bütün faturaları ister 1 kalem ister 100 kalem olsun hepsini sadece tarih numara açıklama ve bi tutar gidip kaydedebiliyorsun. Bütün beyannameleri de otomatik gönderebiliyorsun. Grişi çıkışları otomatik kendi yapıyor. Tek bi eksissi var oda şuan windows 8 ve 8.1'de otomatik gönderme çalışmıyor. Onuda Microsoftla görüşmüşler yakın zamanda düzenleyeceklermiş.

Senin dediğin Lucayı da arkadaşlar kullanıyor. Onun en büyük artısı internettin olduğu her yerden işini yapabiliyorsun.
Ayrıca en çok bilinenler olan Eta ve Orka'yı da uzun zaman kullandım. Benim işimi en kolay yapan en son kullandığım Zenom oldu. Karar senin.

Reaksiyon puanı
7
Abi biz Zenom kullanıyoruz. Bende yeni girdiğim yerde ilk defa duymuştum ama kullanınca çok iyi geldi. 5 kullanıcılı fiyatı 1500 TL civarı. 3 kullanıcı da alabiliyorsun.

En büyük artısı Evrak Sihirbazı. Hemen hemen bütün faturaları ister 1 kalem ister 100 kalem olsun hepsini sadece tarih numara açıklama ve bi tutar gidip kaydedebiliyorsun. Bütün beyannameleri de otomatik gönderebiliyorsun. Grişi çıkışları otomatik kendi yapıyor. Tek bi eksissi var oda şuan windows 8 ve 8.1'de otomatik gönderme çalışmıyor. Onuda Microsoftla görüşmüşler yakın zamanda düzenleyeceklermiş.

Senin dediğin Lucayı da arkadaşlar kullanıyor. Onun en büyük artısı internettin olduğu her yerden işini yapabiliyorsun.
Ayrıca en çok bilinenler olan Eta ve Orka'yı da uzun zaman kullandım. Benim işimi en kolay yapan en son kullandığım Zenom oldu. Karar senin.

teşekkür ederim şimdi araştırıyorum.

Ali Kaymaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İstedikleriniz artık birçok çözümde mevcut. Üstelik hem de mobil desteği de veriyorlar.
Küsurat konusunda satırda 2'den fazla küsuratı birçoğu destekler, VUK'a göre sadece toplamda yuvarlanması gerekiyor.
Biz de bu tür bir arayışta bulunduk fakat aylık ücret ödemesi olmayanları direk eledik. Çünkü ücret istemeyenlerin desteği yok. Adam gibi desteği olsun, cuzi bir miktar ödemesi de olsun diye düşündük. En sonunda Mobiliys.com 'u tercih ettik, çok doğru kararmış. Paramız boşa gitmedi :)