Kulaküstü kulaklık önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar müzi̇k di̇nlemeyi̇ seven bi̇ri̇yi̇m dubstep ve enstürman i̇çeri̇kli̇ müzi̇kler di̇nleri̇m genelde ve ruh hali̇me görede müzi̇k di̇nleri̇m kisacasi bass ve ti̇zi̇ i̇yi̇ bi̇r tane i̇sti̇yorum her sesi̇ duyacak bu kulaklar mi̇sali̇ sony mdr xb450 var ve samsung s7 kulakliği kullaniyorum ama bunlar beni̇ rahatsiz edi̇yor dişari ses verme konusunda ve rahatlik konusunda fi̇yatta çok kisitlama yapmam 600 e kadar kendi̇mi̇ zorlarim kulak üstü büyük pedli̇ uzun süreli̇ kullanimda dahi̇ rahatsiz etmeyen ses yalitimi ve düzeyi̇ i̇yi̇ bi̇r kulaklik ariyorum ve öneri̇leri̇ni̇zi̇ bekli̇yorum şi̇mdi̇den teşekkürler okuyup yardimci olan arkadaşlara

Plantronics backbeat 500
Plantronics sense
Sony MDR-XB650BT
Plantronics BackBeat FIT 500

bu bütçe düzeylerinde bu 4'ü arasında kaldım arkadaşlar. Varsa Daha iyi diyebileceğiniz önerinizi bekliyorum. Veya bu 4'ünden hangisini tercih edersiniz?

Ne kadar fiyat farkları var? 4 model aynı fıyatta mı
Aşağı yukarı aynı fiyatta. Bu 4ü arasından en ucuz ve pahalısı arasında 150tl fark var. Plantronics fıt 500 ve baclbeat 500 ün tek farkı terletmemesi diğer her şeyleri aynı. Yani 3 model arasında kaldım diyebiliriz.

Yok hocam sony, plantronics backbeat 500, plantronics sense arasındayım. Diğer dördüncü model zaten backbeat 500lr neredeyse aynı. Tek farkları birisi terletmiyo ama 150 tl pahalı. Onun için 3 diyorum
sırf sony diye ben 150 tl fark vermezdim kulaklık için ama senin kararın

Aslında ben bu 600 e iyi bir tane alırım diyordum seçenğim çok olur diyordum ama şuana kadar 6 seçenek çıktı 600 tl ye ne alınabilir en çok aradığım özellik büyük pedi olsun başımı ağrıtmasın başka ses kalitesi yokmu iyi birşey

Beyler uzun zamandır kulak üstü kulaklık arıyorum 200 TL civarına kadar limitim var telefonum LG v10 hifi-dac var yani iyi bir kulaklık önerebilir misiniz?

stat counter