Kulaklıktan ses gelmiyor [Çözüldü]

Bu konuyu okuyanlar

lord35bin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim sorunum kulaklık bilgisayarıma kasanın arkasına takıyorum kulaklıktan ses gelmiyor mikrofon ise takılı degil diyor ama mikrofonu öne takınca çalışıyor kulaklıgım saglam olduguna eminim başka bilgisayarda denemiştim ama benim bilgisayarımda ses gelmiyor yardımlarınızı bekliyrum şmdiden tşkkrler (bilgisayarım windows 7 ultimate 32bit işlemci.)

lord35bin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
40 goruntulenme olmus 0 cevap biri yazsin acil lutfen yaa :S

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ses giriş çıkış seçili donanımı kontrol et kulaklık mı seçili

mehmetklnc9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim sorunum kulaklık bilgisayarıma kasanın arkasına takıyorum kulaklıktan ses gelmiyor mikrofon ise takılı degil diyor ama mikrofonu öne takınca çalışıyor kulaklıgım saglam olduguna eminim başka bilgisayarda denemiştim ama benim bilgisayarımda ses gelmiyor yardımlarınızı bekliyrum şmdiden tşkkrler (bilgisayarım windows 7 ultimate 32bit işlemci.)

başlattan denetim masasını açın, donanım ve ses'i açın, ses yazısını tıklayıp açın, gelen ekranda kayıt yazısını tıklayın, açık gözüken microfon'u çift tıklayın ve gelen ekranda dinle yazısını tıklayın, bu aygıtı dinle kutusunu işaretleyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benım leptopda hoporlerde ses var ama kulaklık takınca nedense ses gelmıyor calısmıyor yanı evde yüksek kalıtede ses sistemi var onuda takıyorum ama onada ses gelmıyor lütfen yardım !!!!!!!!!! +++++++++++++

S

SDN Okuru

SDN Okuru
noldu sesmi gelmiyor kulakliktan sorunu burda nabcan biliyonmu sana solerim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ses kartını yüklememişsindir. ses kartı driverini yükle...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar çok acil yanıt bekliyorum masaüstü bilgisayarımın anakartı foxconn h55mxv. 4 yıllık bir bilgisayar. Bugün bilgisayarımda kasma hissedince format attım. Formattan önce kulaklıklarda ses gelirken kesintili geliyordu, ama sistem ayarlarında seste kesinti gözükmüyordu. kulaklık onboard sese bağlı. kulaklığı arkadan söküp takınca bu sefer ses tamamen gitti. arka jaklarda sorun olduğunu düşünüyorum, kulaklığı laptopta denedim ve kesintisiz ses aldım. konuyla ilgili olarak ne gerekir, şu anda masaüstü formatlanıyor, formattan sonra yine olmazsa driverle deneyeceğim. yine olmazsa bi ses kartı alıp onla bi sonuç elde etmeye çalışacağım. konuyla ilgili olarak görüşlerinizi bildirirseniz çok memnun olurum ve konuyu hortlattığım için özür dilerim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesim oncelikle s.a bu sorun bndede vardi realtek high definition audio son surmunu indir sonra bilgisayarina kur kurduktan sonra bilgisayari yeniden baslat...

bnde sorun boyle çözüldü umarim sanada yardimi dokunur.:yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar yardım edin bende kulaklığı takıyorum bir jak takıldı diyor denetim masasından yukarıda yazanlarıda yaptım ama bir türlü ses gelmiyor hoparlörden geliyor ama kulaklıktan gelmiyor yardım edermisiniz bilgisayarım windows 7 ultimate 32 bit

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende aynı problemi yaşıyorum windows 8.1 pro ..

notebookta speaker çalışıyor hatta kulaklığı taktığımda anlıyor ve kulaklığı devreye alıyor ama kulaklıktan ses gelmiyor..

çeşitli ayar değişkliklerini denedim ama maalesef ses alamadım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler benim hoporlorden ses geliyor ama kulaklıktan sadece realtekteki testten ses geliyor başka sesler gelmiyor yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ekranın sağ alt bölümünde Hopörlöre sağ tıkla,Ardından Kayıt aygıtlarını seç de sonra Kayıttan yürüt bölümüne tıkla, High Definition Audio Aygıtı na sağ tıklayıp Var Sayılan Aygıt olarak ayarla de.. Sonra kulaklığı takıp sesin gelip gelmediğini kontrol et.. Benim Sorunum az önce bu şekilde çözüldü inşallah seninde işine yarar ...:thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ekranın sağ alt bölümünde Hopörlöre sağ tıkla,Ardından Kayıt aygıtlarını seç de sonra Kayıttan yürüt bölümüne tıkla, High Definition Audio Aygıtı na sağ tıklayıp Var Sayılan Aygıt olarak ayarla de.. Sonra kulaklığı takıp sesin gelip gelmediğini kontrol et.. Benim Sorunum az önce bu şekilde çözüldü inşallah seninde işine yarar ...:thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sa bende kayıt bölümünde kulaklığı algılamıyor ve söle yazıyor (Yüklü ses aygıtı yok ) diyor lütfen yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kulaklık takılı gösteriyor ama ses simgesi X işaretinde ve ses gelmiyor ayarlara giriyorum düzeylerde görüntü vermiyor bü sorunuçözebilen varsa lütfen söylesin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende ise kulaklık ve mikrofonun sesi daha sabah geliyordu şimdi pc algılıyor ama ses gelmiyor yardım eder misiniz hoparlörden ses geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben çözümünü buldum kulak realtexden çözüm kulaklığın takılacağı yeri yanlış takıyormuşuz kasalarda realtex olur ona girin win7 de de vardır girin sonra bi bakın kulaklık bölümü yanıomu bende aynı sorunu yaşamıştım çözümünü buldum belki sizdede işe yarar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş bende öyle bi sorun yok ama ben kulaklıgı taksamda takmasamda bilgisayardan ses geliyo kulaklıgı başka bi aygıtta denedim sıkıntı yokda nasıl çözücem bu işi anlamadımmmm :( :(:sleep::sleep::flowers::flowers::flowers:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar beni pc de haporlor takılı olmasına rahment takılı degil gosteriyo ama hdmı takınca televizyondan ses geliyor yardım edin lutfen:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler kulaklık var ama pc de ses var gözüküyor ama bana gelmiyo

sorucc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.A Arkadaşlar benim kulaklığımcep telefonu kulaklığı normal çok güzel ses çıkarıyor masaüstü bilgisayarımda bugün anlayamadığım bir sorun oldu her zaman kulandığım kulaklıktan ses gelmemeye başladı aynı yere hapörlerin girişini taktım hapörlerden geldi ama kulaklıktan gelmiyor ne yapabilirim yardım edermisiniz lütfen acill.(WİN 7-/PROFESSİONAL-/32BİT İŞLETİM SİSTEMİ. Şimdiden Teşekkür Ederim.