Kulaklıktan ses gelmiyor [Çözüldü]

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben mikrofonlu kulaklığımı çıkarıp telefona taktım çalışıyordu fakat geri bilgisayara taktığımda çalışmıyor ve şu an ses aygıtı hopörlör değil eskiden oydu fakat şimdi takılı değil diyor takıyorum ama hala aynı yardım edermisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim kulaklıktan ses gelmiyor bilgisayar da görmüyor ama normal kulaklığı çıkarınca ses geliyo:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaa aga ben snopy kulaklık kullanıyorum ses sorunu var takıyorum ön tarafa çalışmıyor arka tarafa takıyorum çalışmıyor o ses ayarlarını yapıyorum olmuyor!!!!!
çıldırıcam :cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
KESİN ÇÖZÜM!!
  • Windows Media Center'daki Hoparlörlerinizi Ayarlayın'ı kullanarak hoparlörlerinizi yapılandırmaya çalışın. Başlatekranında Görevler'e gidin, Ayarlar'ı, Genel'i, Windows Media Center Kurulumu'nu ve ardından Hoparlörlerinizi Ayarlayın'ı tıklatın.

S

SDN Okurudfgfg

SDN Okuru
Arkadaşlar Siz Kayıt bölümünden kulaklık diyosunuzda bende tek höperlör var

G

gizli okur

SDN Okuru
Kulaklık takılıyken benim laptoptan denetim masası>donanım ve ses>ses aygıtlarını yönet diyorum kulaklık işareti çıkıyor ama altta takılı değil diyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Benzer bir sorun bende de vardı. Note 4 kullanırken. Fabrika ayarlarına geçince çözüldü.

kararanay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynı sorunu bende yaşamıştım, sonra halloldu, sorunlar aynı çözümler farklı :)

Reaksiyon puanı
16,118
bende sorun yok olsun diye uğraştım olmadı kulaklığı sokak köpekleri yedi sorun oldu çatur çutur yediler...

caneccas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kulaklığı çıkarınca hoparlor çalışıyor kulaklığı takınca ses gelmiyor ama bilgisayarın açılış sesi kulaklıktan geliyor müzik dinlemek istediğimde ses gelmiyor

sdaxsa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
upload_2016-11-27_21-25-26.png

sdaxsa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
böyle diyor ama kasanın arkasından kulaklığı taktım napabilrim acilll...(ses geliyodu ama aniden gitti)

lord6633

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben yanlışlıkla kulaklığın giriş ve çıkış kısmını hoparlör olarak seçtim nasıl düzeltebilirim

SakatAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
krdsm bendede aynı durum var ama biilgisayarda . Ben şu Kulaklıgı taktıgımız yerı bır yerlere oynatıyorum ses geliyor bazen. Ama sonra ses gelen yeri değişiyor .

apo12345

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
müzik açıyorum kulaklıktan ses gelmiyor hoparlörü açınca ses geliyor kulaklık bozuk değil çalıışıyor daha önce ses geliyordu kulaklıktam şimdi gelmiyor napabilirim sizce fikri olan söyleyebilirmi