Kulaklıkta Ses Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Arkadaşlar Asus telefonumun orjinal kulaklığını kullanıyorum. Müzik dinlerken farkettim , kulaklığın sağ tarafından neredeyse hiç ses çıkmıyor. Sadece sağı takınca ses çok kısık geliyor. Ayarı falan var da ben mi değişirdim acaba , fakat müzikle veya Media Oynatıcıyla alakası yok , başka şeylerden de denedim. Sıkıntı kulaklıkta mıdır acaba?

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Kulaklıkların genel sorunudur bu. Bir çok nedeni vardır. Ama bu nedenlerin içinde telefon veya ayarlar yok. Kulaklık mıknatısı, kablosu veya jak girişinden kaynaklanır genelde. Yeni bir kulaklık almanı öneririm.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Kulaklıkların genel sorunudur bu. Bir çok nedeni vardır. Ama bu nedenlerin içinde telefon veya ayarlar yok. Kulaklık mıknatısı, kablosu veya jak girişinden kaynaklanır genelde. Yeni bir kulaklık almanı öneririm.
Şuan üzüldüm , çünkü ses kalitesini çok seviyordum. Kulakici ve basları iyi verebilecek kulaklık önerin var mı? Fiyat uygun olsun.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Bütçen nedir? Uygun herkese göre değişir.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Düşük bütçede aliexpress'ten almanı öneririm. Ayrıca bass istiyorsan Rock Zircon alabileceğin en iyi kulaklık bu bütçede. Buna bir bak derim

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Düşük bütçede aliexpress'ten almanı öneririm. Ayrıca bass istiyorsan Rock Zircon alabileceğin en iyi kulaklık bu bütçede. Buna bir bak derim
Ben de tam buna bakıyordum size soracaktım. Benim de hoşuma gitti.

ROCK In Ear Zircon Stereo Earphone, Headset 3.5mm Luxury Earbuds For iPhone Samsung With Mic clear bass-in Earphones & Headphones from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
Bunun fiyatı daha pahalı , daha iyisi sanırım.

Son düzenleme:

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Uygun olanın ismi Zircon Mikro diye geçiyor.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Mikro mikrofonun kısaltılmış hali ikisinin de model numarası RAU0501