Kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

Enshima

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba arkadaşlar,en fazla 40-50TL ye CSGO da mikrofonunu kullanabileceğim bir mikrkfoblu kulaküstü kulaklık istiyorum şu anda Tigoes G2 yi düsünüyorum ne dersiniz? Önerilerinizi bekliyorum.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba arkadaşlar,en fazla 40-50TL ye CSGO da mikrofonunu kullanabileceğim bir mikrkfoblu kulaküstü kulaklık istiyorum şu anda Tigoes G2 yi düsünüyorum ne dersiniz? Önerilerinizi bekliyorum.
Ses kalitesi olarak ahım şahım birşey bekleme arkadaşım da vardı onda gördüm filim izlerken zor dayana bildim baş ağrısı yaptı bir de kulağımı ağrıttı. Tabi şöyle düşünmek lazım fiyatına göre gerçekten güzel duruşu olan bir ürün hatta takmadan önce dedim kulaklığa iyi para verdi sanırım güzel birşeye benziyor dedim tasarım çok güzel ses kalitesi duruşu fiyatı ile kıyaslarsan iyi sayılır

Enshima

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Mikrofonu hakkında bi bilgin varmı? Kullandınmi veya duydunmu?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098

Enshima

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İkinci attığın snoopy güzelmiş fakat para en fazla 40-50TL ;( Teşekkur ederim yardim ettigin icin eger onerin olursa buradan yazabilirsin.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
İkinci attığın snoopy güzelmiş fakat para en fazla 40-50TL ;( Teşekkur ederim yardim ettigin icin eger onerin olursa buradan yazabilirsin.
2. Olan bizzat abimin kullandığı kulaklık oyundan ziyade genelde konuşma için filim müzik konferans falan için kullanıyor memnun tabi beklentisi yüksek olan birisi değil