Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar merhaba Xiaomi Mi 6 kullanıyorum. Bildiğiniz gibi kutusundan kulaklık çıkmıyor. EarPods almayı düşünüyorum. Başka kulaklık önerisi olan var mı ?

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Bi kulaklıktan beklediğin(sağlam olması,bluetooth,sesi yüksek olsun,uzun ömürlü olsun...), bütçen ve dinlediğin müzik tarzlarını söylersen daha iyi yardımcı oluruz.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
İphone kulaklığını kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ses kalitesi bence çok kötü ve dışarıya sesi aşırı derecede fazla veriyor. Ortamda biraz sessizlik hakim olsa hoparlör bağlanmış gibi herkes beraber dinliyoruz şarkıyı. Bende kullanıyordum hediye geldiği için ancak daha fazla dayanamayıp Sony bir kulaklık aldım. Bütçeniz ne kadar?

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Beklentim hani çabuk bozulmasın ve dışarıya çok ses vermesin bluetooth lu olmasın bütçe 120 TL

Xiaomi Hybrid HD nasıldır veya diğer önerileriniz nelerdir

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Desibel K550 - Vestel sadece şiddetle önerimdir. Snopy, Gold Master gibi çoğu markayı bluetooth kulaklıkta denemiş biri olarak favorim K550 olmuştur. Dışı çelik kolay kırılma şansı yok. Sesi çok iyi veriyor ve şarj süresi normalin çok üzerinde. Konuşma ve mesafede çekme özellikleri çok çok iyi. 270 Derece dönebilen uçları var. Kulağına tam oturuyor yani. Çelik dedimse ağır da değil kafanı zorlamıyor

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Bluetooth kulaklık istemiyorum yorumun için teşekkürler

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Kablosu da var istersen kablolu kullanabilirsin :)

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Beklentim hani çabuk bozulmasın ve dışarıya çok ses vermesin bluetooth lu olmasın bütçe 120 TL

Xiaomi Hybrid HD nasıldır veya diğer önerileriniz nelerdir
Bütçeni biraz arttırıp Sony MDR XB50AP veya direk Xiaomi Hybird Pro HD Metal Piston alabilirsin. İkisi de f/p üründür.