Bu konuyu okuyanlar

barisbozk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostlar merhaba. Öylesine idare niyetine 23 liraya Aliexpress'ten aldığım kulaklığımın isteklerimi karşılamadığını fark ettim ve kaliteli bir kulaklık arayışına koydum kendimi. İsteklerim tabiki dengeli bir ses fakat bass konusu benim için 1 tık daha kaliteli derin basslar istiyorum. Tabiki önceliğim kulak içi olmasında nedeni ise ben kulaklığı her alanda her iş için kullanıyorum. Yani okula giderken podcast de dinliyorum evde dizi de izliyorum video montaj da yapıyorum müzik de dinliyorum yatakta telefonla uğraşırken de onu kullanıyorum. Yani taşınabilirlik açısından daha kolay olduğu için kulak içi kulaklık önceliğim arasında ama derseniz ki bu kulak üstü kulaklık seçtiklerinin hepsine 1000 basar ve araştırmalarım + deneyime göre harbi öyleymiş dersem tabiki onu alırım. Ben biraz araştırma yaptım ve size o kulaklıkları ve fiyatlarını belirtiyim siz daha iyi bir kulaklık biliyorsanız önerirseniz çok mutlu olurum. Olabildiğince çin piyasasından uzak durmaya çalıştım fakar arada 2-3 KZ bulunuyor her neyse.

Sennheiser CX 200 Street II : 169 TL
Jbl T180A Pure Bass : 148 TL
Philips SHE4305WT/00 Bass+ : 80 TL
Sony Xb50ap : 180 TL
Xiaomi Mi PRO HD Hybrid : 80 TL
KZ ZSN pro : 105 TL + 20 TL Gümrük = 120-125 TL
KZ ZS5 : 200 Tl (Türkiyeden)
KZ ZS3 : 85 (Türkiyeden)
Harman Kardon Ae-S : 200 TL
SAMSUNG RECTANGLE : 150 TL

Ek olarak bir de kulak üstü kulaklık gördüm ;
MOTOROLA Moto Pulse Max : 170 TL

Dostlar sizin fikirleriniz, tecrübeleriniz göre birisini seçicem yada sizin önerilerinize göre yeni bir tane seçicem

EK OLARAK : Bütcem ortalama 80-180 lira bandında ama derseniz ki bu kulaklık 250 lira ama parasını sonuna kadar hak ediyor tabiki bütçe genişleyebilir.