Kulaklık Garantisi

Bu konuyu okuyanlar

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Merhaba,

Cihaz ile birlikte satın alınan kulaklık ve şarj aleti garanti kapsamına girer mi? Ve bunların arızaları için bunları tek başına garantiye gönderebilir miyiz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Giriyor diye biliyorum ben

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama fiziksel hasar olmaması lazım.

Son düzenleyen moderatör:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Evet, cevabı alabildim.
"Aksesuarın tek başına garantisi bulunmamaktadır. Telefonunuz ile birlikte servise başvurduğunuzda? aksesuar orijinal ise garanti süreleri içerisinde kullanıcı hatası olmayan arızaların hepsi garantiden yapılmaktadır. "

Telefon ile birlikte göndermem gerekiyormuş. Dışında fiziksel bir hasar yok, sanırım içinde tel kırıldı veya patladı.

Reaksiyon puanı
143
Yok öyle bir şey arkadaşım. Cihazın seri numarasını veriyorsun kulaklık kablo veya adaptörde sorun varsa söyleyin yetiyor. Ben hep böyle arızalı aksesuarlarımı servise veriyorum. Aksesuar arızalı diye cihazımı neden servise vereyim ki. Bir sorun yaşarsan yaz yardımcı olurum. Çok servise gitmişliğim var.

thisistly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok öyle bir şey arkadaşım. Cihazın seri numarasını veriyorsun kulaklık kablo veya adaptörde sorun varsa söyleyin yetiyor. Ben hep böyle arızalı aksesuarlarımı servise veriyorum. Aksesuar arızalı diye cihazımı neden servise vereyim ki. Bir sorun yaşarsan yaz yardımcı olurum. Çok servise gitmişliğim var.
Merhaba bana yardımcı olabilir misiniz?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Zaten ürünün fişini gösterip sorunlu olan aksesuarı götürüp tamir ettirebilirsin.

Onlygirl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana acil bir konuda yardımcı olabilir misiniz acaba kulaklık hakkında

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
kulaklığı tek verebilirsin anında değişim olur Samsung'ta böyle...
ne marka ki?