Kulaklık Çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Andylloyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar pc ye format atılmadan önce taktığım her kulaklık gayet düzgün çalışıyordu fakat şimdi kulaklığı takıyorum, ses gelmiyor, kulaklığı çıkarınca normal hoparlörden ses geliyor. kulaklıklarda sorun yok, sizce bunun çözümü ne olabilir?

şimdiden teşekkürler

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
sanırım ses sürücüsüne girip kulaklık ayarlarını kurcalaman lazım.

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
kulaklığı kasanın önündeki usb yuvasına tak.
Win 7 kullanıyorsan;denetim masası>donanım ve ses>hoparlörde tik varmı yoksa Varsayılan aygıt olarak ayarla.

Andylloyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bilgisayardan pek anlamıyorm itiraf ediyim... yani şu ses sürücüsü dediğiniz şey nedir? onu bulamıyorum ! şimdi yükle diyeceksiniz, nereden ve bu sürücünün çeşitleri falan var mı? nerden yükleyeyim?

ayrıca hoparlörde tik var...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bak arkadaşım ben kendim çözdüm alıntı değildir ilk önce aynı bende format attırdım sonra kulaklık çalışmadı sonra pc baslat>ayarlar>denetim masası>ses,konuışma müzik aygırları>ses efekti ve ses aygırları ordaki aygıt ses ayarını yüksek yap bu kadar hızlı yazdım acelem vardı o yüzden yanlış yazdım özür by

berkaysavci

Life is a game - no strings attached dating is its
Reaksiyon puanı
1
Ses Kartını güncellemen veya yüklemen gerekebilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
denetim masası>donanım ve ses>Realtek Hd audio yöneticisi ne tıkla bir ekran geliyo yan tarafta ön panel falan yazıyo altaki ingiliz anahtarına tıkla 2 seçeneğide tikle (onayla) çalşır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah senden razı olsun kardeşim :) gerçekten mallığımın esiriydim kaç gündür ses gelmiyodu benimki xp ama denetim masasına girince xpye göre farklı yerlerden bulup yaptım dularım seninle :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sağ köşede ses işaretine ters tuşa basın ondan sonra ses denetim seçenrkleri ne gir ordan bak tmm :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa benim ki win8. normal hoparlöden ses geliyor. ama kulaklığı takınca ses gelmiyor. (kulaklık daha sıfır km hiç kullanılmadık. ayrıca mp3 de de çalışıyor) Yaparsanız çook sevinirim. Şimdiden teşekkürler. BULANA ++rep

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim realtek hd ses yöneticisinden kulaklığı takıp ayarları yapman yeterli olur inş. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi ben deniyom hiç bişi gözükmüyo takdim ettim ama nafile olmuyo bi yardim ya lütfennnnnnnn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Olmuyo olmuyo olmuyo nolurr biriii yardımmm etsinnnn ....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bilgisayar windows xp hiç ses gelmiyor lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya dediklerinizin hepsini yaptım ne kulaklıkta nede bilgisayarda sorun var ne olur yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bendede aynı sıkıntı var takıp bilgisayarı yeniden açman gerekiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eskiden ses geliyodu ama şimdi sadece mikrofondan konusablyrm kulaklık bi işe yaramıo :'(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayarda realtek yok kulaklık calısmıyor yardım. realtekde kurulmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
windows 8 var bilgisayarımda kulaklık taktım ses hem kulaklıktan hemde hoparlörden geliyor hoparlörden gelen sesi nasıl kesebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş allah razi olsun çok önemliydi yaptim senin sayende. Sana hep dua edicem teşekkurelerr.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler win 7 de realtek ten yanlşlkla stereoyu işaretledim ve kulaklıktan ses gelmiyo nasıl çözebilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benimde kulaklığımdan ses gelmiyor realtek i indirdim ama yinede olmuyor kulaklığım SKY-PAL SK-970 MV ESKİDEN BÖYLE SORUNLAR OLDUĞUNDA DİREK KABLOYLA OYNUYORDUM OLUYORDU AMA ŞİMDİ OLMUYOR

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede aynı sorn var hem kulaklıktan hem pc den ses geliyo ne yapam lazım teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bilgisayarı kasadan sök sonra hopölörgirişlerini hep tak olana kadar bi tanesinde doğru olcak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim kulaklıgı takıyorum normal ses geliyo kukallıktan gelmiyo denetim masasında donanım ve ses diye bişi yok sadece ses var nolur yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler creative wp300 kulaklık var bende yere hafif bir şekilde düştü ve tuşuna basıyorum açılmıyor.şarja taktım ve full doldurdum yinede açılmadı nedeni sizce nedir çok acil cevap bekliyorum...