Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Dkn nyz

Profesör
Piston fresh elime ulaştı ses seviyesi yeterli çok yüksek değil (bu benim için iyi)
Baslar gayet güçlü seste bozulma yok

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
@Administraktör
265 tl maksimum olacak şekilde bir kulakiçi kulaklık önerebilir misin?

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
Nasıl istiyorsunuz...
2.el yada sıfır, Türkiyeden yada aliexpress veya amazon üzerinden, internetten yada mağazandan, Oyun için yada müzik için...
Oyun ağırlıklı diyelim. Heryerden olur. Wireless kulaküstü de olabilir. Oyun özelliği olmak zorunda değil. Bass kalitesi iyi bir kulaküstğ Wirelesste olabilir.

HEr iki yerden de alabilirim. Ama ivedi olmasını istediğim için mümkünse Türkiye.
Şimdi eğer basstan kastınız alt basslarsa (sub bas) yada subwoofer deneyimi istiyorsanız yada kulaklığı taktığımda beni titretsin diyorsan işler biraz karışıyor. Ancak bass dan kastın üst basslarsa (davul vs) ne kadar önermeyi sevmesemde malesef ki cx 300 ii öneriyorum. Çünkü o bütçeye daha iyi bass verebilen bir kulaklık yok.

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
Şimdi eğer basstan kastınız alt basslarsa (sub bas) yada subwoofer deneyimi istiyorsanız yada kulaklığı taktığımda beni titretsin diyorsan işler biraz karışıyor. Ancak bass dan kastın üst basslarsa (davul vs) ne kadar önermeyi sevmesemde malesef ki cx 300 ii öneriyorum. Çünkü o bütçeye daha iyi bass verebilen bir kulaklık yok.
Subwoofer için RW-1 kulaklığım var zaten. Teşekkür ederim. Neden 300ii önermiyorsun?

Rock Zircon önerebilirim f/p arayan arkadaşlara. Ben 50 liraya almıştım zamanında şu an kur ile 100 liraya çıkmıştır diye düşünüyorum. Değer mi değmeyebilir :D

Subwoofer için RW-1 kulaklığım var zaten. Teşekkür ederim. Neden 300ii önermiyorsun?
300ii önermem çünkü o fiyat bandında gerçekten rekabet çok ve bu yüzden 60 dolarlardan çıkıpta rekabetten dolayı 35$ a satılan çok kulaklık var. Yani alternatifleri gerçekten sağlam kulaklar.

Bunun dışında bu kulaklıkta basslar ne kadar başarılı olsada bassların sunumu pek başarılı değil. Yani basslar diğer frekansların önüne geçiyor

Tizler ise gerçekten çok uzak bir şekilde parlak ve tabi bu durum sinilansa sebebiyet veriyor.

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
300ii önermem çünkü o fiyat bandında gerçekten rekabet çok ve bu yüzden 60 dolarlardan çıkıpta rekabetten dolayı 35$ a satılan çok kulaklık var. Yani alternatifleri gerçekten sağlam kulaklar.

Bunun dışında bu kulaklıkta basslar ne kadar başarılı olsada bassların sunumu pek başarılı değil. Yani basslar diğer frekansların önüne geçiyor

Tizler ise gerçekten çok uzak bir şekilde parlak ve tabi bu durum sinilansa sebebiyet veriyor.
Peki alternatifi var mıdır? Buna en yakın Bass veren kulaklık gibi? Seni de yoruyorum kusura bakmıyorsundur inşallah.

@utkuversus bass tan kastımı tam olarak anlayabildin değil mi? Sub bass değil normal bass. Kulakiçi kulaklıklar malesef ki sub bass konusunda çok kötü. Bide acaba bu kulaklığı ses kasmak için mi kullanacaksın?

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
@utkuversus bass tan kastımı tam olarak anlayabildin değil mi? Sub bass değil normal bass. Kulakiçi kulaklıklar malesef ki sub bass konusunda çok kötü. Bide acaba bu kulaklığı ses kasmak için mi kullanacaksın?
Ses kasmak değil de LOL oynuyorum genelde. Sub Bass kulaklığım var zaten ondan bahsetmiyorum.
1537811859992.png
Kulakiçi kulakdışı fark etmez. Mümkünse Wireless ve müzik dinletebilecek bir şey olacak. Trap müzik vs. dinliyorum.

Ses kasmak değil de LOL oynuyorum genelde. Sub Bass kulaklığım var zaten ondan bahsetmiyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 50184
Kulakiçi kulakdışı fark etmez. Mümkünse Wireless ve müzik dinletebilecek bir şey olacak. Trap müzik vs. dinliyorum.
Unarım sizin kastettiğiniz sub bass ile benim kastettiğim ayni şeylerdir.

Eğer ki trap müzik dinliyorsanız basshead bir kulağa sahipsin diyebiliriz. Açıkcası konu dönüyor dolanıyor ve cx 300 ii dedirtiyor. Eğer ki daha önce tizleri çok iyi bir kulaklık kullanmadıysanız 300 ii sizi memnun edecektir diye düşünüyorum. (Umarım yanılmam)

Zamanında cx300 ii kulaklığımı arkadaşa vermiştim. Eğer ki vaktiniz varsa yarın bir gün tekrardan deneyimleyip size cevap yazabilirim.

rtakak

Profesör
@Administraktör hocam Samsung'un kutudan çıkan AKG kulaklığı hangi kulaklıkla eşdeğer acaba? Mesela eşdeğeri bir kulaklık önerir misiniz zahmet olmazsa?

stat counter