Küçükken ....... sanıyordum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
25
İyi güldüm ya.:tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:
İşin diğer tarafı adam hiç gelmedi. Belki bazılarınız yapmıştır. Böyle 23 Nisan için dans etme şeysileri falan için bir öğretmen olur, onlardan işte. Sonrasında çok gıcık bir herif geldi sen oynayamıyorsun yok sen şişmansın yok uzunsun kanser etti beni, bende çıktım tabi ``Banane lan senimi çekicem?!`` edasıyla.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Küçükken bazen kendimi çizgi film karakterleri yerine koyardım daha doğrusu Cartoon Network'daki çizgi filmlerdeki karakterler gibi hareketler yapardım. Bir robot vardı robotu bir şişman çocuk yönetiyordu ve onun yanında birisi ve robotta arka koltukta oturan birisi daha vardı. Ama çizgi filmin adı Transformers değildi. Bu çizgi filmi hatırlayanınız var mı?

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Küçükken bazen kendimi çizgi film karakterleri yerine koyardım daha doğrusu Cartoon Network'daki çizgi filmlerdeki karakterler gibi hareketler yapardım. Bir robot vardı robotu bir şişman çocuk yönetiyordu ve onun yanında birisi ve robotta arka koltukta oturan birisi daha vardı. Ama çizgi filmin adı Transformers değildi. Bu çizgi filmi hatırlayanınız var mı?
Robotun adı Vegas'tı dimi hocam? :D

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Pilot kalemi, uçaklardaki otomatik pilot sanıyordum.

Reaksiyon puanı
25
Küçükken babamın patronunu Acun Ilıcalı sanardım o derece benziyordu:D
O bir şey mi ? Ben küçükken ezan okuyan imamın dayım olduğunu düşünürdüm. Sesi hiç benzemezdi ama nedense her ezan okunuşunda aklıma beyaz giysiler giymiş dayım gelirdi.

XM8`li bir şeydi. Bir kız vardı turuncu kafalı. Bir tanede işsiz vardı elinde ne zaman görsem bir lolipop :).

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Biz Sovyet hududuna (O zamanlar SSCB idi, şimdi Gürcistan) yakın bir köyde büyümüştüm. Hududun öte yanında yemyeşil harika bir yayla köyü vardı. Annem ninesinin o köyün kızı olduğunu, oraların bizim yaylamız olduğunu, daha sonra da Ruslara kaldığını anlatmıştı. Ben o günler büyüğünce bir gün o yayla köyümüzü vuruşa vuruşa Ruslardan alacağımı kafama koymuş, tek kişilik bir ordu olma hayaliyle yaşamaya başlamıştım. Ben o hayalleri kurmağa başladığımda televizyon ile henüz tanışmamıştık. Kahramanlarımızı televizyon filmlerinden değil, yaşlılarımızın ballandıra ballandıra anlattıkları gizli ajanlar olurdu genelde. Yıl, 60'lı yılların sonlarına doğru... :)

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Apple simgesini gerçek elma zanneden ben :D

Flardryn

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Hamile kadınlarla ilgili çocuğunu düşürmüş dediklerinde çocuğu dışkı gibi çıkardıklarını düşünürdüm ve niyeyse çocuk tuvalette düşürülür mantığındaydım hep. Gülsem mi üzülsem mi bilemedim. Evet çocukken gerizekalıydım. :D

CANER ORAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Oyunları kısayoldan kopyalayıp açılacanı sanıyordum

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
izmir atatürk stadyumunu uzaktan bakınca bir gemi sanıyordum

Habib Müküs

Asistan
Reaksiyon puanı
15

Megas XLR dı sanırım

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Küçükken " O şimdi asker " şarkısında ki " canı neler ister? " cümlesinde askerin canı baklava, yemek falan ister diye düşünüyordum büyünce anladım ki o öyle değilmiş :)

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Küçükken " O şimdi asker " şarkısında ki " canı neler ister? " cümlesinde askerin canı baklava, yemek falan ister diye düşünüyordum büyünce anladım ki o öyle değilmiş :)
evet o dönemleri hatırlıyorum , kartpostalları vardı hatta o 'hanımefendinin' bende derdim bu kadın hiç üşümez mi..
:)çocukluk-sadelik-saf düşünce güzeldi

BonusRelog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Atatürk büyük adam dediklerinde boyu 100m dev gibi adam sanıyodum .
Uludağ üniversitesi uludağın eteğinde şato gibi duruyo sanıyodum

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Küçükken Almanya'yı Türkiye'de bir şehir,
Antalya'yı ise bir ülke sanıyordum :tearsofjoy:

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Kundura ayakkabı (dibi kösele) giyince büyüyüceğimi sanırdım. Çok acelem varmış gibi 1. sınıfa giderken babamdan kundura ayakkabı istemiştim yetişkinlerin giydiğinden.

Kutu kolayı ezip top yaparak (80-90 kuşağı olan herkes muhakkak yapıp oynamıştır) 1 haftada perte çıkardığımda yanıldığımı anladım :)

Nedeni bilinmez kösele ayakkabıların çıkardığı sesi severdim ve orjinal gerçek kundura olmasına rağmen ben giydiğimde beklediğim sesi çıkarmadığı için acaba benimki sahtemi derdim.