Kronik Sorunsuz Telefon

Bu konuyu okuyanlar

alihan444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar,

Telefon almak istiyorum, araştırma yaptım ama şikayeti olmayan telefon neredeyse bulamadım. Aldığım telefonlarda hep bi sorun oluştu. Şu anda j7 pro kullanmaktayım ve kendi kendine kapanıp açılmama sorunu yaşıyorum. Servise versem muhtemelen kullanıcı hatası diyip geri yollayacaklar. Bir önceki telefonum lg g4'tü. Onda da bootloop denen sorunu yaşadım ve servise verdim. Ücretsiz olarak anakart değişimi yaptılar.Daha sonra yine aynı sorun oluştu ve garantiside bitmişti. Bundan dolayı telefon elimde kaldı.

Bütçe olarak 4000 civarı düşünüyorum. 200, 300 daha fazla da verebilirim.
S9+'a baktım ancak internette şarjının çabuk bittiğini ve çok ısındığını yazmışlar. Lg g4 çok ısınırdı ve uzun vadede bu ısınma anakartın içindeki lehimleri attırdığı için bootloop denen sorun başlamıştı.
S8+'a baktım ancak internette ekran yanması denen sorunun çıktığını yazmışlar. Bu sorun g4'te hayalet ekran olarak karşıma çıkmıştı.
Alacağım telefonun şarjı iyi gitsin ve kronik sorunlu olmasın.Her türlü öneriye açığım. Şimdiden teşekkürler.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Yaptırım olmasaydı düşünmeden alacağım telefon bu olacaktı ama yaptırım olması kafamı kurcalıyor
Yaptırımdan etkilenmeyecek ve bu anlaşmazlık yavaş yavaş yumuşuyor.huawei güvence de verdi. Huaweiye güvenim tam.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Yaptırımdan etkilenmeyecek ve bu anlaşmazlık yavaş yavaş yumuşuyor.huawei güvence de verdi. Huaweiye güvenim tam.
Bu anlaşmazlığın yumuşadığına dair Amerika tarafından bir jest görmedim,durum stabil görünüyor neden yumuşuyor dediniz ?
Huaweinin güvencesi neydi tam olarak ?Google eski telefonlara güncellemeyi kesse kim ne diyebilir ?
Ha diyeceksin kendi işletim sistemini yapacaklar,peki ya sistem tutmazsa.windows Phone u hatırlatırım herkes büyük bir beklentiyle bekliyordu,sonra ne oldu İnstagram gibi büyük çaplı bir uygulama ile demo suyla geldi ve hala demo,uygulama üzerinde DM yok.

Bu derece yüklü parayı bu şekilde riske atmak pek mantıklı olmaz,karar da para da telefonu alacak kişinin,ben olsam >Huawei den şuanlık uzak dururum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
her han gibi sorun olması olaslığı yok Huawei alabilirsiniz...
zaten bir durum olursa kullanıcak gsm şebekesi olmıcak ki.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Bu anlaşmazlığın yumuşadığına dair Amerika tarafından bir jest görmedim,durum stabil görünüyor neden yumuşuyor dediniz ?
Huaweinin güvencesi neydi tam olarak ?Google eski telefonlara güncellemeyi kesse kim ne diyebilir ?
Ha diyeceksin kendi işletim sistemini yapacaklar,peki ya sistem tutmazsa.windows Phone u hatırlatırım herkes büyük bir beklentiyle bekliyordu,sonra ne oldu İnstagram gibi büyük çaplı bir uygulama ile demo suyla geldi ve hala demo,uygulama üzerinde DM yok.

Bu derece yüklü parayı bu şekilde riske atmak pek mantıklı olmaz,karar da para da telefonu alacak kişinin,ben olsam >Huawei den şuanlık uzak dururum.
Huawei bir açıklama yaptı Google ve Android ile bağlantı kesilirse şu anki telefonların, para iadesi yapılacak. Bu bir kanıt.

alihan444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Huawei bir açıklama yaptı Google ve Android ile bağlantı kesilirse şu anki telefonların, para iadesi yapılacak. Bu bir kanıt.
Zamanında aynı şeyin benzerini Lg'de yaşadım. Yurt dışında bootloop olan telefonlara birçok imkan sağlanmışken buradaki Lg tamamen kullanıcı hatası diyip işin içinden sıyrılmıştı. Aynı şeyin Huaweide olmayacağının garantisi yok bence. Kendi işletim sistemlerini kurduklarına yönelik haberler var. Yani aslında biz size çözüm önerisi sunuyoruz diyorlar ancak bu sistemin tutup tutmayacağının garantisi yok.Ayrıca bu kadar kısa zamanda yapılan işletim sisteminin illa bugları hataları olacaktır. Böyle bir parayı sorun yaşayabileceğim telefona vermeyi çok düşünmüyorum. Çünkü şimdiye kadar telefonlardan sorunlar yüzünden çok çektim. Rahat edebileceğim bir telefon düşünüyorum bu yüzden

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
S10e alınır o fiyata. Kirin 970'li P20 Pro'ya sırf bataryası için o para verilmez.

bthnnbarutcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Huawei daha ne sorunu olsun adamlar android sisteminden atıldı. Apple al geç kaçan rahat

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
her han gibi sorun olması olaslığı yok Huawei alabilirsiniz...
zaten bir durum olursa kullanıcak gsm şebekesi olmıcak ki.

Sen "her han gibi" olma ey dost
Japon imparatoru gibi ol, topla samuraylarını
Varsın millet bilmem ney japon askeri desin
Dal çin illerine topla zevacı, çin ipeğini...

Bu arada reis keşmirde de maden çokmuş, hemen almışlar kafasına vurup bizim zavallı müslümanların ellerinden topraklarını...

Son düzenleme:

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Şuanki dersen P30 serisi anlaşılır o yüzden ben son iki yılda çıkan cihazlar olarak düzelteyim.

Beyinbuspren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sen "her han gibi" olma ey dost
Japon imparatoru gibi ol, topla samuraylarını
Varsın millet bilmem ney japon askeri desin
Dal çin illerine topla zevacı, çin ipeğini...

Bu arada reis keşmirde de maden çokmuş, hemen almışlar kafasına vurup bizim zavallı müslümanların ellerinden topraklarını...
haykırdım :joycat:

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Huawei konusunda kafanızda dert olmasın androidin kendisi açıkladı şu ana kadar çıkmış telefonlarda bir sıkıntı çekmeyeceksiniz diye