Kredi kartsız banka ile taksit

Bu konuyu okuyanlar

selahattnsahman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba arkadaşlar aradığım ödeme yönteminin türkiyede zor olduğunun farkındayım fakat anlatacağıma benzer bir kaç ödeme yöntemi gördüğüm için bu konuyu açıyorum boş ve troll yorumlarda bulunmayın lütfen

belki bileniniz vardır klarna ile ödeme yöntemini bazı ülkelerde var ama malesef ülkemizde bu yok klarna'nın ise yaptığı şu ; herhangi bir siteden ödeme yapacağınız zaman klarna seçeneğini seçince klarna onu sizin yerinize ödüyor ve daha sonrasında siz klarna'ya taksitli bir şekilde banka kartı üzerinden ödeme yapabiliyorsunuz seçtiğiniz taksit seçeneğine göre fiyatlandırma üzerinden benim aradığımda buna benzer bir ödeme yöntemi evkur mutluevim gibi sitelerde senetle alışverişte 4000TL olan laptop oluyor size 9000TL ama banka veya böyle bir ödeme sistemi ile çalıştığınız zaman bu kadar yüksek faizler eklemiyor türkiyede kullanabileceğimiz buna benzer bir ödeme yöntemi bileniniz veya bunun mantığında bunun gibi bana yardımcı olabilecek bir ödeme yöntemini bileniniz varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

totleben

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Banka kredisi çekerseniz en uygun o şekilde olur

komancerokazim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selahattnsahman sakın diyim mutluevime falan bulaşma. elini verirsen bütün bedenini kaptırırsın. he ben heyecan arıyorum dersen icrayla uğraşmak falan istiyorum dersen hemen al. ama kredi çekmen ya da hiç almaman daha mantıklı mutluevim gibi firmalara sakın bulaşma. hayatının hatasını yaparsın. adı sanı duyulmamıs firma. bugun kapatıyorum der üstelik aylık olarak ödeme yapıyorsun fakat senet tek senet olarak yapılıyor. yani bir taksit ödemedinmi borcunun tamamına icra yapıyorlar. baska firmalarda her ay için tek tek senet yapılıyor. mutlu evim le görüştüm bütün borca tek senet yapıyorlar. ona göre davran.