Korsan Oyun İndirmek

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba Değerli Forum Üyeleri, Sorum Şu Olacaktı Korsan Oyun İndirmek Bilgisayarı yavaşlatırmı ? bazıları şunu diyorlar bilgisayarınızda korsan yani kırık oynadığınızı sanıyorsunuz ancak arkaplanda farklı uygulamalar çalıştırdığını söylüyorlar bu doğru mu?

oylum oylum oyarlar oyunun sahibi arıza ise başın çok ağrıyabilir Türkiye dışında isen telif hakkına çok önem veren bir yere gidersen yazılım şirketi tespit ederse...

bir de sen herhalde bana sormaya çekindin, sen gta oynamak istiyorsun indirmek istiyorsun gta 60 GB onu da torrentten indiriyorsun
rockstar gamesten yazılı kağıdın var mı iznin

utkuversus

Al Bayrak Aşkı İle!
Yönetici
Moderatör
Bir kaç senedir korsan kullanmıyorum ve rahatım açıkçası. Antivirüs kurmama gerek yok(AVG kullanırım orası ayrı), Şüphe kuşku yok. ağ gibi akan bir bilgisayar daha ne?

avast free kur bak keyfine av siz pc donsuz sahneye çıkan assolist gibidir Kenan paşa çok içerlermiş...

Korsan oyun bende indirdim. Bilgisayarımda hiç bir antivirüs programı yok. Güvenilir bir kaç site bulduktan sonra gönül rahatlığıyla indirebilirsin. Ama bence durumun yetiyorsa korsan alma. Bana göre kendi paranla aldığın oyun daha değerli ve eğlenceli oluyor.

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Şuan yazılan virüsler daha çok eposta ve çeşitli sitelerden reklam amaçlı yanıltıcı linklerden bulaşabilir haldeyken korsan oyunlardan gelebilecek zararlı yazılımlar en son düşünülecek durum.