Korsan Karşıtı(!) Technopat'ın Korsan Desteği

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

☎ ->Engin☪

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malum site hiç bir paylaşım yapmadığını halde önceki mesajlarında 1 harfi yanlış yazdığım için mesaj engelle atmış ben birdaha asla gitmem oraya.

Reaksiyon puanı
227
Malum site hiç bir paylaşım yapmadığını halde önceki mesajlarında 1 harfi yanlış yazdığım için mesaj engelle atmış ben birdaha asla gitmem oraya.
Disiplinli bir yer daha önceden bende kızıyordum ama haklılar. Kurallarda belirtmişler bunu bilerek üye olduk. Bunu unutmamak lazım.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Allah var gam yok yazısını silmiş... Şaşırdık mı? Tabiki de hayır, darbeye tiyatro diyen Baltaş ve çapulcuların forumundan bu beklenir zaten.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    139.5 KB · Görüntüleme: 512

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Sdn forum bana yeterde artarda o foruma ihtiyacim yok allaha sukur O
acik ogretimden lise okuyoruz allahin izniyle oze harekat icin gerekli puani toplayip girecem insallah allahin izniyle

ALLAH VAR GAM YOK

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Orası teknoloji formu değildir Çünki o form insanı dinsiz yapar dinden çıkarırlar onlara göre insanoğlu maymundan gelıyor maymunlar evrım gecırmıs. Olmayan bırsey şu dünya kainatı Nasıl kendi kendine var oluyor

Son düzenleyen moderatör:

emrewashere

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Aynen öyle sanki acaip bir bilgileri varmış gibi benimde daha önce forumlarımı kapatmışlardı!

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
Bir tane harf yanlışından 10 gün banlandım. Nasıl bir forumdur anlamadım en kısa zamanda çıkmak istiyorum forumdan. Bu arada SDN candır:)

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Ben birseyi cok merak ediyorum o sitede jon turkler cok bir koskoca osmanli devletini yikan jon tukler

Suan gunumuzdeki turkiye cumhuriyetindede var bir gun yeniden osmanli olacaz o gun icimizdeki jon turklerden kurtulcaz yeniden biz olacaz bugun muslumanlar zulum gluyorsa jonlerin yuzundedir

Adamin birtanesi yazmis osmanlinin son 150 yilindaki gibi
Osmanlidada vergi vardi evet ama bu kadar degildi bu kadar cok vergi alinmiyordu

Fbiugur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bence boş tartışma milyonlarca forum var , var olanlarda birileri sevsin diye bulunmuyor paylaşım ve yardımlaşma benimde facebook da 12500 kişlik sayfam var modluk yapmak insiyatifdir . isterse herkesi banlar kimse de bir şey diyemez hani aldığınız nefesi ücretsiz ya alamayınca itiraz edebiliyor musunuz ondan bedavadan konuşmayalım ..

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Technopat hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki konu altından belirtiniz. Burası fazlasıyla amacı dışında kullanıldı.

Technopat Forum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...