Konuşma kaydeden program (İOS)

Bu konuyu okuyanlar

Oktay5234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

İphone için konuşma sırasında konuşmalarımızı kaydedebileceğimiz bir program var mı?

Teşekkür ederim.

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Zamanında vardı ama güvenlik gerekçesiyle engellenmişti. Haksızda değiller ama bazen işe yarıyor :) Bende merak ettim bilen varsa güncel öğrenelim. Yalnız şunu da dip not eklemek istiyorum karşı tarafın ses kaydını izni olmadan kaydetmek adli suç şuan da bilginize yani onu kanıt olarak sunamazsınız :)

Oktay5234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır. :) Ben yapayım da...

Oktay5234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok mu yahu şuna bir cevap verecek olan ???

No.1

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Android de blackbox var ama. iosda görmedim hiç.

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
android candir arkadas gerisi heyecan, an
Android de blackbox var ama. iosda görmedim hiç.
dr azadliktir. lahnet olsun 7 plus aldigim güne az kalmis hemen satip note 9 alcam bir daha ölene kadar iphone kapali kutu kullanimina son

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
android candir arkadas gerisi heyecan, an

dr azadliktir. lahnet olsun 7 plus aldigim güne az kalmis hemen satip note 9 alcam bir daha ölene kadar iphone kapali kutu kullanimina son
Ya 7 plusta nasıl sorun yaşayabiliyosunuz anlayamıyorum.
Sorununuz nedir ?

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ya 7 plusta nasıl sorun yaşayabiliyosunuz anlayamıyorum.
Sorununuz nedir ?
sorun şu ki android deki gibi bedava uygulama oyun indiremiyom, hep para oara.androiddeki gibi şarkılar indiremiyorum, youtubeden diziler indirmek çok çetin onu şuraya kopyala falan, illaki pc lazım kendimle pc taşıyası halim de yok zaten, yine sayiyimmi, ios hızlı donmak yok ama hep kısıtlı hep kısıtlı,ios da tutuapp appeven falan var ama onlar da sınırlı belli bir müddetden sonra kapanıyo, bir sözle her şey para az kalmış geri döndüyümde hemen satım note9 ile hayatımın tadını çıkaracam

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
sorun şu ki android deki gibi bedava uygulama oyun indiremiyom, hep para oara.androiddeki gibi şarkılar indiremiyorum, youtubeden diziler indirmek çok çetin onu şuraya kopyala falan, illaki pc lazım kendimle pc taşıyası halim de yok zaten, yine sayiyimmi, ios hızlı donmak yok ama hep kısıtlı hep kısıtlı,ios da tutuapp appeven falan var ama onlar da sınırlı belli bir müddetden sonra kapanıyo, bir sözle her şey para az kalmış geri döndüyümde hemen satım note9 ile hayatımın tadını çıkaracam
Bi bakıma haklsınız. Ben bu durumlardan hiç şiakyetçi değilim.

umitbjkofficial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oktay bey var da paralı samsung bildiniz üzere android yani ucuz ve iphone dan bir çok şeyi çalan adamların yaptığı ucuz telefonlar ve internet bankacılığı kullanıyorsanız hemen silin çünkü bütün şifreleriniz Hackerlerin elinde.iphone da öyle bir sorun yok.Teşekkür ederim

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Oktay bey var da paralı samsung bildiniz üzere android yani ucuz ve iphone dan bir çok şeyi çalan adamların yaptığı ucuz telefonlar ve internet bankacılığı kullanıyorsanız hemen silin çünkü bütün şifreleriniz Hackerlerin elinde.iphone da öyle bir sorun yok.Teşekkür ederim
?????

Android olması ucuz manasına gelmez. Note 9 ve Mate 20 pro buna örnek.

İphonedan çok şey çalmışlar.....eee? Apple hiç mi özellik çalmadı?

İphone elbette daha güvenli ama yinede jailbreak gibi şeyler yaparsan iphonea bile virüs kaptırabilirsin.

Android telefonu dikkatli kullanırsan virüs kapmazsın. Nokta.

Oktay5234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Valla İphone bedava oyun anlayışı için zaten yanlış seçim ki bedava tüm oyunlar inebiliyor. Yönetimi bildikten sonra...
Şarkı indirme gibi bir problemimizde yok istediğimiz şarkıyı online diliyoruz biz. Youtube den film indirmek ??? neden böyle birşey yapalım her filmi online izliyoruz.
İos ve Android ikisininde kullanıcısına göre + ve - yönleri var neden böyle bir kötüleme yönüne gidiyorsunuz anlamıyorum Ayrıca Android ve İphone karşılaştıması saçma arkadaşım. Android ve İos deyin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben zaten Apple kullanıyorum neden sileyim , Virüs gibi bir problem olmuyor şükür.

Son düzenleme:

regnante80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Adam haklı İos da uygulamalari ücretsiz indirip emek hırsızlığı yapamıyorsunuz kolay kolay.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
Sanırım hala bulan yok.. :)
Jailbreak li cihazlarda mümkün. AudioRecorderXS isimli bir tweak sayesinde whatsapp ve telegram da dahil olmak üzere tüm sesli görüşmeleri otomatik kaydedebiliyorsunuz. Şu anda jailbreak li XS imde kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor.