Koku Makinesi

Bu konuyu okuyanlar

yavuzcihanozyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaşlar,

Koku makinesi arıyordum da. Hem güzel kokulara sahip hem de kaliteli bir cihaz arıyordum. Araştırmalarım sonucunda hem yerli üretim hem de markanın direkt satışı olan ve hatta aktif olarak birçok mağaza ve ofiste kullanılan koku makinesine denk geldim. Sizlerin de ekstra tavsiyesi varsa duymak isterim. Kaliteli koku makinesi bile bulmak zor oldu bulmuşken birbirimizde paylaşalım isterim. Bağlantıyı da aşağıya bırakıyorum isteyen inceleyebilir.

www.scento.com.tr/koku-makinesi

melis1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Koku makinesi arıyordum da. Hem güzel kokulara sahip hem de kaliteli bir cihaz arıyordum. Araştırmalarım sonucunda hem yerli üretim hem de markanın direkt satışı olan ve hatta aktif olarak birçok mağaza ve ofiste kullanılan koku makinesine denk geldim. Sizlerin de ekstra tavsiyesi varsa duymak isterim. Kaliteli koku makinesi bile bulmak zor oldu bulmuşken birbirimizde paylaşalım isterim. Bağlantıyı da aşağıya bırakıyorum isteyen inceleyebilir.

www.scento.com.tr/koku-makinesi
merhaba, bende koku makinesi arıyordum pendikteki bayan giyim mağazam için ve internetten araştırmalarım sonucu Akhijyen firması ile irtibata geçtim ve sipariş verdim akabinde hızlıca siparişim bana kargolandı. yerim yaklaşık 75 m2 asmatavanlı ve Akhijyen firmasından satın almış olduğum koku makinesi dükkanı oldukça güzel kokulandırdı. gelen misafirler koku makinesini nerden aldığımı soruyor. ben memnun kaldım. tavsiye ederim size ürünü aldığım sitenin linkini yazıyorum aşağıda. Hoşçakalın :)

Koku Makineleri

vespina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Böyle bir makina mı var ya? Teknolojiden çok geri kalmışız :D