Kodlama için bilgisayar önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Zeynep Berra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kodlama için bilgisayar bakıyorum, bütçem 4800, oyun oynamıyorum sizce ne almalıyım?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Acer Aspire VX5-591G şöyle bir şeyde alabilirsiniz

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Apple macbook air veya msi olabilir

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
ekran kartı çok da önemli değil intel hd 620 ya da gtc 940 da olabilir mühim değil yani

Dizüstü pc lerde maalesef sistem dengelidir masaüstü sistem isteseydiniz size göre sistem toplayabilirdik

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çok taşınabilir bilgisayarların örnek: Dell XPS donanımları da ona göre kısık oluyor
Onlara gre daha ağır ve kalın bilgisayarların daha çok gaming diye geçenlerden bahsediyorum işlemcileri fazlaca güçlü HQ serisinden oluyor. Ben Dell 7567 kullanıyorum 7700HQ ya sahip ekran kartı önemli değil dediniz ama yine de söyleyeyim 1050 Tİ var içinde zayıf noktası içindeki SSD 500 okuma tam hatırlayamadığım çok yüksek olmuyan bir yazma veriyor. RAM 16 GB
Ağırlığı sineme çekerim diyorsanız öneririm. 4 kodu ile başlayanı alın 4 kodu ile başlayan İ7 7700 HQye sahip modellerde IPS ekran var. Ben kendim 6+ saat ekran süresi alıyorum genellikle ha düştüğü de oluyor 20-25 sekme olduğu durumlarda.

Son düzenleyen moderatör:

Zeynep Berra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok taşınabilir bilgisayarların örnek:Dell XPS donanımları da ona göre kısık oluyor
Onlara gre daha ağır ve kalın bilgisayarların daha çok gaming diye geçenlerden bahsediyorum işlemcileri fazlaca güçlü HQ serisinden oluyor. Ben Dell 7567 kullanıyorum 7700HQ ya sahip ekran kartı önemli değil dediniz ama yine de söyleyeyim 1050 Tİ var içinde zayıf noktası içindeki SSD 500 okuma tam hatırlayamadığım çok yüksek olmuyan bir yazma veriyor. RAM 16 GB
Ağırlığı sineme çekerim diyorsanız öneririm. 4 kodu ile başlayanı alın 4 kodu ile başlayan İ7 7700 HQye sahip modellerde IPS ekran var. Ben kendim 6+ saat ekran süresi alıyorum genellikle ha düştüğü de oluyor 20-25 sekme olduğu durumlarda.

ya aslında lenovo tarafında 720s ve harici hdd takviyesi yaparsam iyi olabilecek gibi durdu bana

---- Mesajlar birleştirildi ----

sonuçta 256 gb ssd var i7 7500U da kötü değil işimi görür sanırım sizce?

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
ya aslında lenovo tarafında 720s ve harici hdd takviyesi yaparsam iyi olabilecek gibi durdu bana
Olabilir kompakt bir cihaz U serisinin en güçlüsü fakat 8. nesil U serisi işlemciye sahip laptopların fiyatlarını bir araştırın ne zaman gelecek falan. Belki bu fiyatlardan giriş yaparlarsa onları da değerlendirebilirsiniz.

Zeynep Berra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olabilir kompakt bir cihaz U serisinin en güçlüsü fakat 8. nesil U serisi işlemciye sahip laptopların fiyatlarını bir araştırın ne zaman gelecek falan. Belki bu fiyatlardan giriş yaparlarsa onları da değerlendirebilirsiniz.

peki sağolun

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Rica ederiz

Son mesajlar