Knight Online'mi? Silkroad mı?

Bu konuyu okuyanlar

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar şuanki durumuna göre 2 oyundan birine başlayacağım sizce hangisi daha iyi hangisini oynamalıyım şimdiki duruma göre cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Charları soyulunca kafayı yemek isteyenlerin ve vakitlerinin boşa gitmesini isteyenlerin ve sonra pişman olmak isteyenler için Knight Online birebir.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
kardeş ben knight online'ı 8 sene , silkroadı 2 sene oynadım . milyarlarca para yatırdım knight'a şunu diyim eğer knight online a başlayacaksan ve adam akıllı zevk almak ıstıyorsan 1 milyar para yatırıp oynaman lazım,

oyunda koxp hile var sırf bu yuzden bıraktım hiç emek harcamadan bir okcu koxpla 500tl lik ardream karakterimi kesıyordu, buda ınsana koyuyor.

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence hiç başlama zamanını boşa harcıyan sonucunda bişey elde edemediğin sadece boşa geçen zamana yandığın oyunlar.Onun yerine ne biliyim dil öğren değişik hobiler öğren yada spor yap kısaca kendini geliştirmeye bak o oyunların sana zaman kaybından başka hiçbir faydası olmayacak bunu asla unutma.Bende 2 yıl knight oynadım onun yerine ingilizce çalışsaydım şimdi dil biliyor olurdum.Ya da spora gitseydim şuanda ölü gibisin diyerek dalga geçen insan olmazdı mesela vs vs. zaman önemlidir.Hayatın her vaktinde zaman önemlidir.Çoğu insanlar oyun bağımlılığı yüzünden ailesi ile ilgilenmiyor eğer çocuk yada gençse geleceği ile ilgilenmiyor sonuç hep hüsran.Kısaca sana tavsiyem hiç bulaşma.Yok sanane kardeşim hayat benim hayatım dersen de DumDumaq ın dediği gibi basıcaksın parayı oynayacaksın sen emekle o kadar uğraşıyorsun adam parayla senden çok kısa sürede senden iyi oluyor.

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Cevaplar için teşekkürler gördüğüm kadarıyla knight para yatırmak gerekiyormuş , bende zaten fazla oynamıyacağım sadece akşamları takılmalık oynayacağım para ise sorun değil azda olsa yatırırım fakat knight kötü diyorsunuz peki silkroad dahamı iyi?

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ikisidek iyi değil kardeşim bugüne kadar hep knaght oynadım 3 tane 83 level car kastim hepsinide sattım.fakat lise 2 den sonra bıraktım keşke hiç oynamasaydim diyorum geçen zamanina yazık yerinde olsam hiç bulaşmam bu online oyunlara benden sana tavsiye kardeşim.ha yok illaki oyniyicam diyorsan git knaght oyna para falan da fazla yatırma böyle şeylere verdiğin paraya yazık ben bazen düşünüyorum bu oyuna verdiğim parayla en az ayağı mi yerden kesicek kadar araba alırdım vallaha o derece.bu oyunlara bulaştınmi bırakamiyorsun benim rüyalarıma giriyordu yemin ederim rüyamda priestler bana heal yapıyordu bende boz kesiyordum yani o kadar insanı etki altına alıyor kardeşim...

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
İkisinede para yatırmak gerekiyor. Az ya da çok. Senin parayı nasıl kullanacağına bağlı. Ben senelerce silkroad oynadım. Knightta oynadım ama azcık. Ve anladığım şudurki. Birincisi grafik olarak silkroad knighttan çok üst seviyede. Yani göz zevki olarak silkroad gayet göze güzel hitap eden bir oyun. Skiller.Yetenekler yani. Knighttan ahım şahım gözüken skiller kullanılınca pekte ahım şahım bi hareket ortaya çıkmıyor. Silkroadda çıkıyor ama..

Knight hakkında pek bilgim yok. Silkroadda ise İpek Yolu üzerindeki şehirler var. İstanbulda dahil. Constantinople yani. Avrupa ve Çin diye iki taraf var. Her iki tarafın 6-7 tane silahı var. Avrupa güçlü ama 15 saniyede bir pot basıyor. Çin tam çar kasmalık çarlar. Ve yapıldığındada kolay devrilmezler. Saniyede 1 pot basarsın. Avrupada en güçlü dersen wizard var. Büyücü bunlar. Sen staff denilen asanla indir indirebildiğin kadar. Tabi kolay ölürsün. Ayrıca oyunun en zevkli çarlarından biridir. Çindede wizarda karşılık nuker çarlar var. Ateş buz elektrik nukesi atan çarlar. Videosunu izlesen görürsün. Ayrıca silkroad türkçe ve fazla karışık değil. Knight türkçemi bilmiyorum ama karışık olduğunu biliyorum. Para yatırma ve zamanını harcama dışında silkroad bana göre her anlamda knighttan kat kat üstün bir oyun.

En azından önce knightı adam gibi 3 saat oyna. Sonrada silkroadı 3 saat oyna. Knight dersen saygı duyarım elbet. Ama inanıyorumki silkroada devam edersin.
Ayrıca oyunun başında vazgeçme yapamıyom edemiyom. Lv atladıkça yeni silahlar yeni şehirler yeni skiller yeni canavarlar. Oyun dahada zevklenicek.

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İkisinede para yatırmak gerekiyor. Az ya da çok. Senin parayı nasıl kullanacağına bağlı. Ben senelerce silkroad oynadım. Knightta oynadım ama azcık. Ve anladığım şudurki. Birincisi grafik olarak silkroad knighttan çok üst seviyede. Yani göz zevki olarak silkroad gayet göze güzel hitap eden bir oyun. Skiller.Yetenekler yani. Knighttan ahım şahım gözüken skiller kullanılınca pekte ahım şahım bi hareket ortaya çıkmıyor. Silkroadda çıkıyor ama..

Knight hakkında pek bilgim yok. Silkroadda ise İpek Yolu üzerindeki şehirler var. İstanbulda dahil. Constantinople yani. Avrupa ve Çin diye iki taraf var. Her iki tarafın 6-7 tane silahı var. Avrupa güçlü ama 15 saniyede bir pot basıyor. Çin tam çar kasmalık çarlar. Ve yapıldığındada kolay devrilmezler. Saniyede 1 pot basarsın. Avrupada en güçlü dersen wizard var. Büyücü bunlar. Sen staff denilen asanla indir indirebildiğin kadar. Tabi kolay ölürsün. Ayrıca oyunun en zevkli çarlarından biridir. Çindede wizarda karşılık nuker çarlar var. Ateş buz elektrik nukesi atan çarlar. Videosunu izlesen görürsün. Ayrıca silkroad türkçe ve fazla karışık değil. Knight türkçemi bilmiyorum ama karışık olduğunu biliyorum. Para yatırma ve zamanını harcama dışında silkroad bana göre her anlamda knighttan kat kat üstün bir oyun.

En azından önce knightı adam gibi 3 saat oyna. Sonrada silkroadı 3 saat oyna. Knight dersen saygı duyarım elbet. Ama inanıyorumki silkroada devam edersin.
Ayrıca oyunun başında vazgeçme yapamıyom edemiyom. Lv atladıkça yeni silahlar yeni şehirler yeni skiller yeni canavarlar. Oyun dahada zevklenicek.
Cevabın için teşekkürler bende silkroad başlamayı düşünüyorum grafik bakımından ama sıkılırsın diyorlar knightta savaşlar bilmem ne varmış baskınlar v.s silkroadda doğru düzgün savaş yok diyorlar o yüzden yani grafik bakımından tabiiki sro üstün

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Eventler, guild savaşları, kale savaşları, pvpler, uniqueler daha bir çok şey. Kim demiş silkroadda savaş yok diye :D oyunu biraz araştır neler var neler.

Sitesine bir bak :) http://www.joymax.com/silkroad/

WARIORKRAL

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Soyledigin 2 oyunuda yillarca oynamis birisi olarak soyluyorum. Bence private metin2 servera basla pvp lik bi server bul inan eglencelidir ortamda kurarsin baya. Ustelik para filan vermenede ihtiyac olmaz lonca savaslari pvpler catacomb kule bosslar falandi filandi. Guzel bir oyun oldugundan degil ama arkadas ortaminda eglenceli oldugu icin metin2 diyorum... :D

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Soyledigin 2 oyunuda yillarca oynamis birisi olarak soyluyorum. Bence private metin2 servera basla pvp lik bi server bul inan eglencelidir ortamda kurarsin baya. Ustelik para filan vermenede ihtiyac olmaz lonca savaslari pvpler catacomb kule bosslar falandi filandi. Guzel bir oyun oldugundan degil ama arkadas ortaminda eglenceli oldugu icin metin2 diyorum... :D

Aman hocam mt2 ye hiç bulaşmayayım :D 12 13 yaşındaki çocuklar genellikle oynuyor zaten :) oynarsam knight pvp oynamayı düşünüyorum silkroad başladım 2 seneden sonra fakat çok karışık geldi ve karakterimi sattım..knight deneyeceğim.Bu arada yorumlar için thanks :D