Klavyemin tuşlarında sıkıntı var

Bu konuyu okuyanlar

Proyuncu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar lütfen yardım edin çıldıvıyovum. Laptopumun 5-10 tane tuşu çalışmıyo(Örneğin s bastığım zaman s2w yazıyor r tuşu hiç çalışmıyo gibi) Allah rızası için yardım edin

NOT:Tuşlara hiçbi zarar vermedim.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Öncelikle geçmiş olsun. Sorun tuşlarda değil alt yüzeyde iletim bölümünde. Garantisi varsa bence servise ver yoksa klavye bölümünün açılması gerekiyor gibi gözüküyor. Ne zamandan beri bu durumu yaşıyorsun ve ne olduktan sonra oldu?

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Benimde başıma gelmişti ama klavyeyi değişmişlerdi tümden, sende ne çıkar bilemem.

Proyuncu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle geçmiş olsun. Sorun tuşlarda değil alt yüzeyde iletim bölümünde. Garantisi varsa bence servise ver yoksa klavye bölümünün açılması gerekiyor gibi gözüküyor. Ne zamandan beri bu durumu yaşıyorsun ve ne olduktan sonra oldu?

laptop benim değil tanıdığın bi süreliğine sınavlara filan çalışmak için aldım. bikaç ay önce yolladı işte. sonra normal kullandım bikaç hafta sonra hala tuşlar çalışırken usb klavye taktım oyun oynamak için. kısa bi süre sonra normal kendi klavyesiyle kullandım. bigün kalktım baktım abi yotubeda video aratcaktım tuşların yazmadığını gördüm ne yapmalıyım (beni sinir eden şey tuşların hepsinin değil bi kısmının çalışmaması) ''Ne yapmalıyım lütfen söyleyin ''

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Sıvı teması oldu ise ondan olmuştur.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Teknolojik aletin bozulması için bir şey olmasına gerek yok tabii ben sadece atladığın bir nokta varmı diye merak etmiştim. Arkadaşına durumu anlat garantilik konu teknik yeterliliğim yok konu hakkında ve değişim gerektirebilir tuş takımı bölümünde.