Klavye

Bu konuyu okuyanlar

Kahraman Yıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar bugün Huawei mate 10 pro aldım swiftkey klavye ile geldi cihaz hiç beğenmedim. Apple ve Samsung klavye gibi klavye bulumadım. Googlenin gboard indirdim oda tepkime süresi uzun stabil değil. Hangi klavye önerirsiniz.

umito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar bugün Huawei mate 10 pro aldım swiftkey klavye ile geldi cihaz hiç beğenmedim. Apple ve Samsung klavye gibi klavye bulumadım. Googlenin gboard indirdim oda tepkime süresi uzun stabil değil. Hangi klavye önerirsiniz.
SwiftKey klavye yi yıllardır kullanırım ben ce en iyi klavyelerden biri tahminler olsun tepkime olsun çok iyi

umito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Go keyboardı da deneye bilirsin
SwiftKey klavye yi yıllardır kullanırım ben ce en iyi klavyelerden biri tahminler olsun tepkime olsun çok iyi

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Swiftkey'i en başta bende sevmesem de alıştıktan sonra çok hoşuma giden bir klavye oldu. Onun dışında go klavye öneririm bende

Son mesajlar