klavye sorunu

Bu konuyu okuyanlar

furkanbaba061

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
subzero klavyeyi taktığımda bilgisayara birşeyler oluyor mesele video izliyorum sayfayı yeniliyo oyun oynuyorum oyun küçük ekran oluyo hatta oyun oynarken bilgisayar uyku moduna geçiyor ne yapıcam lütfen yardım edin . bu arada klavyenin usb sini çıkarınca sorun ortadan kalkıyor

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
subzero klavyeyi taktığımda bilgisayara birşeyler oluyor mesele video izliyorum sayfayı yeniliyo oyun oynuyorum oyun küçük ekran oluyo hatta oyun oynarken bilgisayar uyku moduna geçiyor ne yapıcam lütfen yardım edin . bu arada klavyenin usb sini çıkarınca sorun ortadan kalkıyor
Klavyenin usb sini çıkarınca zaten klavye zaten çalışmaz, kendi kendine tuş basması sıvı teması olma ihtimali yüksek.

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Klavyenin usb sini çıkarınca zaten klavye zaten çalışmaz, kendi kendine tuş basması sıvı teması olma ihtimali yüksek.
Kullanma bence ileride kısa devre yapar portu bozarsın. anakarta kadar gider git yeni klavye al.

Reaksiyon puanı
76
Klavyenin içinden (Entegresinden veya tuş takımından) bir iç sıkıntısı mevcuttur, bu kesindir. Tamir edeceğinize veya içini açıp bir arıza arayacağınıza yenisini satın alın. Sarf malzemeler veya daha kolay olarak bozulabilen yardımcı donanımlardır bu türden çevre birimleri, çok uzun seneler de gitmiyor malesef, bezen de mause iç yapısında yani entegresinde buna çok benzer durumlar fare imlecindeki anormalliğiyle yine olabiliyor. Yenisiyle değiştirmek en mantıklısı olur. Kolay gelsin.

Son mesajlar