Klavye sorunu bazı tuşlar çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

tokugava

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende dabılyu nun üztü ve altı calızmıo cap lock yanmıo
nal düzeltebilirim anca tüm tuşlara birürü kere baınca oluodu artık olmuo calmıo tuşlar yard. edn:turned:

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
temizlemeyi dene olmassa götür yazıcı oğluna değiştir kardeşim en fazla 40 kğıt ödersin

tokugava

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya tamamda bazem öyleine tuşlara baınca çaılışıo

--- Mesaj Güncellendi ---

naıl temzlicem???

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Bende Bazı Tuşlar Çalışmıyor. Çalışmayan Tuşlar 10-15 Dk Sonra Tekrar Çalışmaya Başlıyor. Yeni Klavye Takıyorum O Hiç Çalışmıyor, (Zaten Elimdeki Klavyede 1 Aylık )
Bir Çözüm Önerisi Olan Varmı.

lianxing

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben su geçirmez klavye kullanıyorum en son süt döktüm dota oynarken ama kuruduktan sonra bile artık tuşlar yapışmıyor banyoya giriyoruz klavyeyle duş aldırıyorum banamısın demiyor, yani A4 tech x7 yi tavsiye ederim o açıdan senelerdir kullanıyorum tek sorunu siyah olması karanlıkta göremiyorum. Su geçirmez demişken aynı markanın bi gelişmiş modeli vardı arkadaşımdan aldım oda su geçirmezdi sanırsam modeli g3 mü ne idi banyoya soktuğum gibi eşşek cennetini boyladı klavye yani her su geçirmem diyene inanmayın benimki tecrübeyle sabit:D:D Kıssadan hisse arkadaşım ben 60 liralık klavyeyi banyoda yıkadım gitti istesem garantiye yollar tüketici haklarına giderim vs ama o süre çok uzun süreceği için kasmadım demem o ki garantiye aldığın yere götür dua et ki tamir süresini aşsın paranı geri versinler sonra git iyice araştır düzgün bi klavye al yada 10 milyona pazardan al...

mrıc123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gül gül öldüm kardeşim allahta seni güldürsün :D klavyeden sebeb sorununu anlamadım klavyeni değiştir klavyelerde pek tamir mümkün olmuyo her söktüğüm elimde kaldı :D

lianxing

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yaşadığım başka bir aptal olay ise şudur : Böyle yaymışım bilgisayar karşısında uzatmışım ayağımı masaya kurcalıyorum nette geziniyorum derken bi baktım mouse ile scroll yaptığımda büyütüyor tıklayınca seçmiyor,tabi panikledim chrome mu bozuldu , mouse mu gitti kaç parayya aldıydık anam anam yandım allah diye tam nara atacaktım ki bi baktım bacağım ctrl tuşu üstünde basılı kalmış meğersem sonra,kendi kendime gülmekten yarıldım tabi arkadaşlarada anlatınca makara konusu olduk :D:D Demem o ki ayağını Control tuşuna göre uzat :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim klavyemdeli ctrl bes altı tusları basmıyor neden olabilirr yardım edermisinniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim crtl bastıgımda ses gidiyo caps calışmıyo boşlukta ses gidiyo hay tobetobe

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler bnimde esc tuşu bide f3 tuşu calısmıo (pc klavyesi) birde f lock tusu hep yanıor bastıgımda sonmuyor acaba ondan olabilirmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
shift tuşuna farketmeden çok bastım şimdi tüm tuşlarım çalışmıyor lütfen yardım edin napabiliriimm:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim de i,ş,ğ,p gibi tuşlar çalışmıyordu yeni klavye taktım düzeldi bence öyle yapın :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bendede öle oluodu klavye ters çevirip üstüne vurdum vurdum geri çektm tüm tuşlar çalişio şimdi bir teşekkürü esrgemeyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler benim diğer bilgisayarda x c v m ö i ve . tuşları çalışmıyor nasıl düzeltebilirim. bu arada temizlemeyi denedim ama elektrikli bir makineyle mi yapsam (elektrikli süpürge).bu arada bilgisayar dizüstü.lütfen bilen birisi basit bi şekilde anlatsın

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
beyler benim diğer bilgisayarda x c v m ö i ve . tuşları çalışmıyor nasıl düzeltebilirim. bu arada temizlemeyi denedim ama elektrikli bir makineyle mi yapsam (elektrikli süpürge).bu arada bilgisayar dizüstü.lütfen bilen birisi basit bi şekilde anlatsın

Büyük ihtimalle tuşların altındaki yolların olduğu plastik malzemede yol kopuğu vardır. Çare yenisini almakta. Çünkü böyle bir durumda o plastiğin üzerine lehim filan olmuyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkdşlar bazıları çalışıo ama bazılrı çalışmıo:D içinide temzledim hAla aynı ekran klvyesnden yazyrm bu seferde maus bozlck(allh göstermesn)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lutfen yardım istiyorum ekran klavyesyle yazıym benm bazı tuslarm calşmıyr szden yardm istiyrm leptoptur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende sürekli olarak "a" harfine basılı tutuyor.Nasıl çözebiliriz bilen varsa söyleyebilirmi? (Şuan bile "a" harfini kopyala yapıştır yapıyorum.O derece.)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim de a ike ne çalışmıyordu sebebi kardesim ben yokken habire başka insanlara ananı ile baslayan küfürler ediyormuş ve bu tuşları cok kullanıyormuş ondan bozulmuş Windows historiden bulduk bu sonucu da

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende öyle oluodu 10 dk sonra kendiliğinden ışıklar sönüodu sonra açılınca çalııodu şimdi hiç gitmio gelmio şuan bile ekran klavyeden yazıom

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry:tuşlarım çalışmıyor :sleep:(Şuan bile "a" harfini kopyala yapıştı yapıyorum.O derece.):sneaky2::sleep:

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
:angry:tuşlarım çalışmıyor :sleep:(Şuan bile "a" harfini kopyala yapıştı yapıyorum.O derece.):sneaky2::sleep:

Başlat --> Donatılar --> Erişim Kolaylığı --> Ekran Klavyesi

Ya da

Yeni klavye

:)

rankom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slmlar
asus n50 laptop kullanıyorum.Şu an ekran klavyesi ile yazıyorum . bigisayarı temizlerken kısayol tuşlarını bozdum galiba . a harfi ve çoğu diğer arfler, yukaraki rakamlar bazıları yazmıyor yandaki rakamlarda tam tersi.
yardımcı olurmusunuz ltfen

Son mesajlar