Kitaplar çok pahalı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

CANER ORAK

Üyecik
Ucuz olan ne var:)
Gene de teknolojiye harcadığımız paranın yanında kitaplara harcadığımız para çok az. Yâni kitaplar pahalı deyip, 3 bin liraya telefon alabiliyoruz.
işte bende önceli kitba veryorum 15 yaşındayım liseye gitcem daha telefona bileihtiyaçduymayıp kitap aldım ama artık herseferinde 25 tl vermekten sıkıldım.

teknikercnyt

Profesör
Ozetle kitap pahali ama gerekli.telefon cok daha pahali ama o da gerekli.yas itibariyle smart phone larin olmadigi hatta cep telefonunun olmadigi domemleride yasadik.elimizdeki cihazlar oyle buyuk nimetki farkinda degil kimse.birinden bisey ogrenmek icin yalvarmak gerekiyodu bazen :)))yad olarak 40 li 50 li yaslardaki insanlarla bi konusun.yada hayatinizdan telefonu interneti 1 ayligina cikarmayi deneyin

teknikercnyt

Profesör
O zaman ne gerek var o okuyuculara. Ona 500-800 TL vereceğime Tablet alırım.
Mesajini gec gordum.e kitap okuyucular kitap deneyimi yasatmak icin yazilari ekranin en ustunde olusturuyolar yada uste en yakin bolgeye diyeyim.arkadan aydinlatma yapisi yok bildigim ve bu sekilde goz sagligini korumakta yardimci en son arti olarak pil omurleri borkac ay gittigi soyleniyor.
Tabi tam detayli arastirma yapabilirsin netten.illa olmazsa olmaz mi degil tabiki.

stat counter