Kısa sürede karar vermek için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu konuyu okuyanlar

oglcn554

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir kaç aydır yeni telefonları inceliyor almak için en uygununu arıyordum sonra ben bu telefonu ne yapmak için alıyorum diye düşündüm.

Ben telefonu;
-İnternette günlük haberleri ve sözlükleri takip etmek için
-kaliteli müzik dinlemek için
-Kaliteli oyunlar oynamak için
-fotoğraf çekmek için

Alacağım cihazın benim için en önemlisi ev ekranının kişiselleştirilebilmesi :)
Şuan kullandığım 5800'da bunu pek yapamıyorum ama spb shell işimi görüyor.

Daha sonra dedim ki ben 5800ı bırakmak istemiyorum ama oyun, internet işini yapan daha yi bişey bulmak lazım.

Ve sonra tabletler hayatıma girdi ama bir türlü bana uygununu bulamadım.

Artık gitme vakti geldi ve 13 gün içinde karar vermem lazım.

;nternette dolaşırken ubuntu'lu tabletler hoşuma gitti ama türkyede yok galiba (bilgisayarımdada ubuntu kullanıyorum.)

Fiyat olarak 700-1000 Tl arasında Android yada ubuntu:) işletim sistemi olan hızlı tipi güzel birşey lazım.

Lütfen sadece önerilerinizi yazın :)

CnOzGuR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nokia e5 ile samsung galaxy age S5830 arasında kalmıstım nokıal aldım pısman oldum samsungu almanı tavsıye ederım android

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
galaxy ace olmasın o arkadaşım. alcaksan galaxy yada direk htc ye yönel

oglcn554

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc flyer android 2.4 var galiba android 3.0'a yükseltilebileceği yazıyor galaxy tab ile fiyatları birbirine çok yakın.
Galaxy tab hoşuma gitti 10.1 ile 8.9 arasındaki fark sadece ekran büyüklüğü mü?

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
LG Optimus Pad'i bekle. Android 3.0 (Honeycomb) OS ile sürülecek direk olarak piyasaya. Tam özellikleri açıklanmadı ama 3D HD video kaydı yapabiliyormuş.

link

musabbu

Profesör
Reaksiyon puanı
23
HTC Öneririm;
İlerde güncelleme problemi yaşamak istemiyorsan.
Satış sonrası destekleri çok iyi.Yeni HTC Desire s çıkacak sanırım senin fiyat aralığına oturur.

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
sen iphone istiyorsun arkdaş .
3gs tavsiye ederim 4 olabilri ama fiyat olarak orta düzeyde olsun dersen 3gs

oglcn554

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG Optimus Pad'i bekle. Android 3.0 (Honeycomb) OS ile sürülecek direk olarak piyasaya. Tam özellikleri açıklanmadı ama 3D HD video kaydı yapabiliyormuş.

link

Technomind senden başka herkes telefon seçemediğimi sanmış galiba aslında sorun bende biraz fazla uzattım :)

Lg optimus pad güzelmiş android 3.0 olması çok iyi inşallah fiyatıda uygundur.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
arkadaşım bugün gördüm bu tableti bende .. özelliklerine göre fiyatı gerçekten çok ucuz..
1.2 ghz 512 mb ram android 2.3 Gingerbread adobe flash 10.1 ve 10.2 desteği 3D desteği Hdmi çıkışı ile tv ye 1080p görüntü aktarımı

İşte resmi siteden diğer özelliklerine bak http://www.mobee.com.tr/nett7-T1200.php tabletin satışıda hepsiburada yapılıyor 444 tlden.

Mobee-T1200.jpg

oglcn554

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Excelente teşekkür ederim :) Tablet çok güzel hele fiyatı çok çok güzel listeye bunda ekledim. inşallah en iyisi hangisiyse onu alırımda sonradan pişman olmam

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
evet bu tableti bende beğendim.bugün hepsiburada da gezinirken gördüm daha bugün eklendi siteye.özellikle işlemci hızı çok güzel.fiyatıda ucuz..bende uzun zamandır tablet araştırıyordum..en kısa zamanda bende almayı düşünüyorum.araştırıyorum bende..bu tablet fiyat açısından ve özellik açısında alınabilir gibi geldi bana..ama inş bu tableti sdn ekibi olarak alıp incelemesini yaparlar da bizde tam bilgi sahibi olmuş oluruz performansı hakkında :D

---------- Post added at 03:27 ---------- Previous post was at 03:24 ----------

işte satış linki ve detayları. ve mobeenin diğer modelleride var. http://www.hepsiburada.com/liste/department.aspx?sp=brand=mobee&CategoryId=3008012

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
O tablet iyiymiş ama gidip denemek lazım önce. Fiyatı cidden çok iyi, muadilleri 1.5 2 kat fiyatına satılır tahminimce.

Galaxy Tab alacaksanız şimdi almayın bekleyin, Android 3.0 dan önce tavsiye etmem. Bir iki hafta içinde gelecek Honeycomb tabletler büyük ihtimalle, en azından LG Optimus Pad gelecek.

oglcn554

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimde android 3.0 çok hoşuma gitti galaxy tab 10.1 yada 8.9 fiyatı ygun olursa almak istiyorum