Kimseyle anlaşamıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

langame19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Önceden bunu kafaya takmazdım fakat son 3 yıldır kafaya taktığım bir şey. Çocukluğumdan beri kimseyle arkadaş olamam. Anlaşamıyorum çünkü. Küçükken zaten anlaşamadığım için kızlarla oynardım. Bu benim çok da umurumda olmazdı. Ama şimdi ise kzılarla konuşmaya başlamadan bile heyecan basıyor.

Bu beni ezik duruma düşürüyor. Kendimi zor durumda hissediyorum. Tabii bu durumu kafaya takmaya başladıktan sonra yaşamaya başladım. Göz göze geldiğim kızların bana kötü kötü bakması sonucunda, psikolojik sorunlar olmaya başladı. Bir tanesi okulda bana tipsiz diye arkamdan konuştu. Tipim volkan demirele benziyor. hatta ondan da çirkinim. volkan yine şekil ama maalesef ben aşırı tipsizim. özgüven sıfır. bir tanesi suriyeli sandı beni. para verdi falan.

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Bir süre sonra takmamaya başlıyorsun. Herkes çok yakışıklı özgüvenli olacak diye bir şey yok.

Bu yüzden

a3d9bd2e3dd67cae636191c63fd81023.jpg

langame19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar, "Asistan" ne zaman olabilirim? O kadar yazıyorum ḥālā "Üyecik"iz. Cikizzzz cik! Çektim fotonu! AyıK oL BeYbi!

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada bana "Yıkık" demeyin de, ne derseniz deyin!

Son düzenleme:

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Arkadaşlar, "Asistan" ne zaman olabilirim? O kadar yazıyorum ḥālā "Üyecik"iz. Cikizzzz cik! Çektim fotonu! AyıK oL BeYbi!

Yıkık tarifine uyuyorsun.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Öncelikle, kaderi unutmamak lazım. Kıvanç Tatlıtuğ da tipini seçmedi, sen de. Bu yüzden tipin yüzünden üzülmeyi bir an önce kes ve insanları tipi üzerinden yargılayan aptal sürüsünden uzak dur. Kimseyle anlaşamamak belki de senin suçun değil, çevren kötü olabilir ama sıkıntı sendeyse mutlaka öz eleştiri yap.

Yıkık tarifine uyuyorsun.

Sen bu forumdan ne zaman defolacaksın acaba? İnsanları kışkırtmaktan başka yaptığın hiçbir şey yok. Ya kendine çeki düzen ver ya da insanları rahatsız etmeyi kes. Ne yaşadın bilmiyorum ama çok kötü şeyler yaşamış olsan bile kimseyi rahatsız etmeye hakkın yok. Belki troll hesapsındır, bilmiyorum ama ciddiye alıncak birisi değilsin, onu biliyorum.

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Öncelikle, kaderi unutmamak lazım. Kıvanç Tatlıtuğ da tipini seçmedi, sen de. Bu yüzden tipin yüzünden üzülmeyi bir an önce kes ve insanları tipi üzerinden yargılayan aptal sürüsünden uzak dur. Kimseyle anlaşamamak belki de senin suçun değil, çevren kötü olabilir ama sıkıntı sendeyse mutlaka öz eleştiri yap.

Sen bu forumdan ne zaman defolacaksın acaba? İnsanları kışkırtmaktan başka yaptığın hiçbir şey yok. Ya kendine çeki düzen ver ya da insanları rahatsız etmeyi kes. Ne yaşadın bilmiyorum ama çok kötü şeyler yaşamış olsan bile kimseyi rahatsız etmeye hakkın yok. Belki troll hesapsındır, bilmiyorum ama ciddiye alıncak birisi değilsin, onu biliyorum.
Seni neden ciddiye almak zorundayım, sen kimsin? Bir daha mesaj atmazsan sevinirim, kışkırtıyorsun çünkü. Madem konu açıyorsun yıkıcı eleştiri gelince ağlamayacaksın. Ayrıca avatarından nefret ediyorum. İyi günler.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Seni neden ciddiye almak zorundayım, sen kimsin? Bir daha mesaj atmazsan sevinirim, kışkırtıyorsun çünkü. Madem konu açıyorsun yıkıcı eleştiri gelince ağlamayacaksın. Ayrıca avatarından nefret ediyorum. İyi günler.
Konuyu açan ben değilim. :D İnsanları yıkıp yerin dibine sokmak yerine onlara yardımcı ol, boş yapmayı kes.

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Konuyu açan ben değilim. :D İnsanları yıkıp yerin dibine sokmak yerine onlara yardımcı ol, boş yapmayı kes.
Konuyu açanın sen olduğunu kim söyledi? Ayrıca adam yardım istememiş saçmalamış konu altında.

bkz:

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Sizler birilerini yıkık diyorsunuz da gerçekte aşağılık sizlersiniz gerçek olan değişmez dedikleriniz lafta kalır