Kılıçdaroğlu: HDP yerine bize oy verin

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Son yıllarda HDP'yi destekleyen CHP seçmenine seslenen Kemal Kılıçdaroğlu, oy kullanacakların partilerine geri dönüş yapmasını istedi.

1529621498515.png

Daha fazla oya ihtiyaçları olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, seçimlere 3 gün kala HDP yerine kendilerinin desteklenmesini söyledi.

"BİZE OY VERİN"

Kılıçdaroğlu, Fatih Portakal'ın "CHP seçmenlerinin oyu, parlamento içine sokmak için HDP'ye kayabilir. Bu da CHP'nin oyunun düşmesi demek. Böyle bir tehlike görüyor musunuz?" sorusuna net bir cevap verdi.

Güçlü bir CHP'nin Türkiye'nin teminatı olduğunu iddia eden Kılıçdaroğlu, "Cumhuriyet Halk Partisi'ne çok sayıda vatandaşın oy vermesi, bizim en büyük arzumuzdur" şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu: HDP yerine bize oy verin

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
akpye veriyor pkklılar.

Kandile bomba attığı için mi? Ya da Afrin i onlardan temizlediği için mi. Ülkemizde neredeyse eylem yapamaz duruma geldikleri için mi?
Hayır gözümle görmesem bırak gözü chp nin ve İnce nin dediği lafları duymasam dediğine inanacağım.
Siz şey sanıyorsunuz 1960 ları hala hayal ediyorsunuz. Ama sizin devriniz bitti artık. Bize Atatürk ün fikirlerini yaşatacak insanlar lazım onun isminin ve resminin arkasına saklanacak insanlar değil. Atatürkçülük ve laikçilik adı altında yapılan zulümlere rağmen Atatürk ilkelerini ve fikirlerini bu insanların kafalarından çıkaramayacaksınız.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
olur mu ya :D beraber salladınız ya seçimlerde. Pekeke, Chp eliyle sokuldu ya meclise? Atatürkçü Nişantaşı elitleri ve hatta CHP vekilleri ailecek oy verdik demediler mi? Dönün kendinize bakın önce.
Zaten yazdığı yazının analizini yaparsak eğer kendisininde aslında yazdığı şeye inanmadığı sonucunu çıkarırız.
"akpye veriyor pkklılar" hani yazdım bitti. O kadar inanmayarak bir yazı yazmış ki yazım kurallarına bile dikkat etmemiş.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Bana normal geliyor bu durumlar ama şunu çok merak ediyorum.Bakın Akp,Cumhurbaşkanı videolar vs var paylaşıyorsunuz.Benimde beğenmediğim konuşmalar var.Ben kendi içimde yada buraya bakabildiğim kadar beğenmediğimi,tasvip etmediğimi,doğru bulmadığımı belirtiyorum.Ama chp kanadı(genellikle ) destekledikleri partinin yaptığı hiçbir yanlışlığı kabul etmiyor.Mesela hdp bayraklarıyla miting gösteriyoruz ama hemen resim atıyorsunuz.Örnekler çoğaltılabilir.Kendi rızasıyla özçekim yaptığı adamı korumalar fırlatıyor ses yok,küçük çocuğa in diyor,1 dk gitti diyor ses yok,Ben farklı düşünsemde akp fetö ile beraberdi sonra tepelerine çöktü vs,chp niye sahiplendi ? daha fazla da yazabilirim.Ama bize kuzu diyorsunuz sizlerde hataların hiçbirini söylemiyorsunuz.Gerçekten samimiyseniz görmek isteriz.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
hpd veya pkk için iş görmüş kimseleri suçlayabiliriz ancak neyin ne olduğunu bilmeden oy verenleri neden suçluyoruz ? Ozaman esad gibi öldürün abi oy verenleri ? Neyin ne olduğunu bilmeden hdp ye oy verenlerde bu ülkenin vatandaşı ve bilmeden yaptıkları bir hata yüzünden böyle ağır ithamlarda bulunuyorsunuz ancak Akpnin zamanında fetö sayesinde başa geçtiğini ve kandırıldığını görmezden geliyorsunuz. Ne saçma düşünce yapınız var. Olgunluktan ve gerçeklikten yoksun yaşıyor bu tarz düşünceleri olan insanlar.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Vatanı düşürmek isteyenlerle kol kola olduğunuzu da unutmadık, merak etmeyin.
Vatanımızı düşürmek isteyenleri biz fark ettik kimisini mezara kimisini de kodese tıktık, ama ne hikmetse muhalefetin bu işten canı çok yandı.biz onlara saldırdıkça yandım anam diyen muhalefet oldu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

hpd veya pkk için iş görmüş kimseleri suçlayabiliriz ancak neyin ne olduğunu bilmeden oy verenleri neden suçluyoruz ? Ozaman esad gibi öldürün abi oy verenleri ? Neyin ne olduğunu bilmeden hdp ye oy verenlerde bu ülkenin vatandaşı ve bilmeden yaptıkları bir hata yüzünden böyle ağır ithamlarda bulunuyorsunuz ancak Akpnin zamanında fetö sayesinde başa geçtiğini ve kandırıldığını görmezden geliyorsunuz. Ne saçma düşünce yapınız var. Olgunluktan ve gerçeklikten yoksun yaşıyor bu tarz düşünceleri olan insanlar.
Ak parti fetö sayesinde iktidara gelmedi bu sizin varsayımınız, biz ak parti olarak fetö ye rağmen iktidardayız, ama iktidar fetö ile mücadelesinde muhalefeti yanında bulmadı, sırf iktidarı düşürmek uğruna pkk ve fetö gibi örgütlere şirin gözükme gayreti içindeler.

Son düzenleme:

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Vatanı düşürmek isteyenlerle kol kola olduğunuzu da unutmadık, merak etmeyin.
Yok canım, teröristi içeriden çıkarmaya çalışan da biziz. Ailecek hdp ye oy veren de, hatta seçimlerde beraber sallayan ve hatta 15 vekili kiraya veren de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...