Kida TYT Matematik Soru Bankası Nasıl

Bu konuyu okuyanlar

kaancevik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Kida - TYT Matematik soru bankası hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Hocamız uygun fiyatı ve kaliteli soru içeriği ile iyi bir kaynak olduğunu söylediler fakat sizlerden kullanıp çözen yorumlayabilecek arkadaşlarım var mıdır? Teşekkür ederim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Matematik için sana 3 tane soru bankası önerebilirim. Sonuç, Körfez, Bilfen. Sonuç önce soru çeşidini verir ardından onunla ilgili 3 soru alıştırma yaptırır en son karma soru çözersin. Soru tekniklerini öğrenmede birebir. Körfez kolay-orta arası çözümlü soru bankası. İleri seviyede Bilfen iyi olur. Zor yayındır ama kaliteli soruları vardır. Ben bu üçü ile hazırlanmıştım. Sırasıyla Sonuç-Körfez ve Bilfen.

kaancevik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ben de sonuç ve körfez değil ama bilfen i denedim gayet başarılılar. Alternatif yayınlara yönelmek istiyorum daha çeşitli sorular çözmek bu yüzden de Kida Yayınları'nın bu seneki kitap konseptini anlattılar o ilgimi çekti bakalım deneyen arkadaşların yorumları gelirse daha çok bilgi sahibi olmak açısından faydalı olacaktır

elaavsaroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende tavsiyeler üzerine araştırmalar yaptım ve siparişi verdim bekliyorum. Kida Yayınları ile çalışan arkadaşlarımın ve hocalarımın yorumları olumluydu bende çalışıp göreceğim

meleksusungur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İki senedir Kida Yayınları ile çalışıyorum okula katkısını oldukça gördüm geçen sene. Bu sene de sınava hazırlık için kaynak olarak kullanıyorum ve soru kalitesi ve içerik bakımından oldukça zengin kaynaklar

kaancevik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar bende tavsiyeleriniz üzerine alıp denemeye karar verdim ama merak ettiğim şeyler var onları sormak istiyorum. Konuların işleniş biçimleri sınavda karşılaşmamızın muhtemel olduğu soru formatlarına yakın mıdır ve zorluk seviyeleri nedir?

Son mesajlar