Kia soul mu Peugeot 3008 mi... Hangisi sizce ?

Bu konuyu okuyanlar

adsra

Asistan
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar bi yardım ederseniz sevinirim.. :)

ogzhnozcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bmw 520 var ancak o ikisi arasindan Elbette peugeot,digerine sahsi gorusum araba olarak gormuyorum ne dizayn var ne de degecek bir araba

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Bu iki araçta bambaşka segmentlerin aracı.
Siz bu aracı ne için kullanacaksınız.
Eğer geniş bir ailem var,diyorsanız Peugeot.:w00t:
Ama gencim,yakışıklıyım,fazla büyük arabaya gerek yok derseniz Kia derim.:mrgreen::laugh:

adsra

Asistan
Reaksiyon puanı
3
başka segment değiller ikiside crossover :) 3008 daha büyük tabiki... ama aralarında 8 milyarlık fark var. kia çok teknolojik.. yakıt tüketimleri aynı neredeyse. ama ii markayıda hiç kullanmadık :) nasıllardır sizce :S 3008 de süper bi aile arabası..

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Bu sorunun yeri burası değil araç forumları .. 2 modelinde forumlarını takip et gerçek kullanıcaların yorumlarını oku .. araç işi birazda şans işi kronik sorunlar çıkabiliyor .. aynı seri gelen bi modelde olan sorun başka bi kullanıcıda olmayabiliyorda .. mesela ben 5008 sahibiyim 20011 temmuz ayında aldım aracım 6200 km de .. tekerlekli sandalye kullandığım için geniş bagaj şarttı parçalamadan sığması için 3008 alamadım yoksa suv gibi durduğu için 3008 istiyordum .. ama şu varki 5008 daha yakışıklı :D mesela 5008 de kronik sorun olarak 120km hızda frene basınca direksiyon titremesi, direksiyon simidinin soyulması gibi kronik sorunlar çıktı servisler kabullenip hemen garantiden değiştiriyorlar .. benim aracımda yok ve yeni gelen modellerdede yok .. ayrıca yeni gelenler e-hdi strtstop özelliği var yani kırmızı ışıkta motor stop ediyo buda ortalama %15 yakıt tasarrufu sağladığı söyleniyor .. araç robozite edilmiş şanzuman yani otomatkleştirilmiş manuel .. 1 ve 2. vites geçişlerin de eğer gaz tepkinizi ayarlıyamazsanız vites geçişlerinde sarsıntı ve yığılmalar oluyor .. ama zamanla kullanıma alıştığınız için bu kayboluyor .. bana sorarsan3008 veya 5008 tavsiye ederim .. alırsan içi gri xeonon farlı olsun :D bide şu var hangi araç içine siniyor ve hoşlanıyorsan onu al .. önemli olan kullanırken zevk alman.. çünkü sorunsuz 4*4 lük hiç bi araç yok garantiler hallediyorlar ...