Kendiniz de en beğenmediğiniz özellik?

Bu konuyu okuyanlar

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Merhabalar, bugün farklı bir soru ile yine karşınızdayım :D :D Bugün kendimiz de en beğenmediğimiz özelliği söylüyoruz.
- Benim en beğenmediğim özelliğim hep daha fazlasını istemek

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Tembelliğim.

Merhabalar, bugün farklı bir soru ile yine karşınızdayım :D:D Bugün kendimiz de en beğenmediğimiz özelliği söylüyoruz.
- Benim en beğenmediğim özelliğim hep daha fazlasını istemek
Bu bütün insanların kötü özelliği. Sadece bazı insanlarda daha baskın oluyor bu özellik.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

her yere gecikme. İnanılmaz birşey ama yan komşuya bile giderken gecikiyorum. Hala çözmüş değilim.

Saygılarımla

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Merhaba,

her yere gecikme. İnanılmaz birşey ama yan komşuya bile giderken gecikiyorum. Hala çözmüş değilim.

Saygılarımla
O sorun bende de var. Ama şunu fark ettim. Bir işi isteyerek yaptığımda gecikmiyorum. :)

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Merhaba,

Saygılarımla
Bu sorun bende de var hele ki bir alışkanlık daha evde çantamı hazırlarken arkadaşıma yoldayım diyorum benden daha erken gelmiş oluyor ben de onu beklemek zorunda kalmıyorum :D

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Güzel taktikmiş. :)
Artık onlar da alıştı onlar da aynı şekilde yapıyor ikimiz de aynı zamanda gelmiş oluyoruz,Aynı kişilere yapılmaması gereken bir taktik bu :D
-------------------
Bilgi:
Lenovo ideapad 110 klavyesi berbat shift duşu çok küçük eğer klavyeye önem veren kişilerdenseniz tavsiye etmem kendi bilgisayarım yanımda değil bunu kullanıyorum zor oluyor gülücük atamamak ne kadar kötü ya :D

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Artık onlar da alıştı onlar da aynı şekilde yapıyor ikimiz de aynı zamanda gelmiş oluyoruz,Aynı kişilere yapılmaması gereken bir taktik bu :D
-------------------
Bilgi:
Lenovo ideapad 110 klavyesi berbat shift duşu çok küçük eğer klavyeye önem veren kişilerdenseniz tavsiye etmem kendi bilgisayarım yanımda değil bunu kullanıyorum zor oluyor gülücük atamamak ne kadar kötü ya :D
20180218_122331.png

Buradan istediğin emojiyi atabilirsin. ;)

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
O beğenilmeyecek bir özellik değil ki bence çok güzel bir özellik bir işi yaparken heyecanlı heyecanlı yapıp bir yerden yapıp bir yerden bozacağımıza rahat rahat yapıp daha güzel bir sonuç sunmak gibi :)
Otobüsün arkasından koşacağımıza rahat rahat yürüyüp sonraki otobüse binip havamızı bozmamak güzel bir şey bence :D
Rahatlığın bir diğer güzelliği gelecek hakkında daha fazla hayal kurarlar rahat insanlar çünkü rahatlıktan dolayı her şeye geç kalacağını düşünür ve düşünmeye başlarlar
Şimdi 3 dakika oraya yürüsem 2 dakika beklesem 1 dakika sonra şunu yaparım falan gibi zamanı en iyi şekilde kullanırlar kendimden biliyorum :D

İvernLothbrok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
O beğenilmeyecek bir özellik değil ki bence çok güzel bir özellik bir işi yaparken heyecanlı heyecanlı yapıp bir yerden yapıp bir yerden bozacağımıza rahat rahat yapıp daha güzel bir sonuç sunmak gibi :)
Otobüsün arkasından koşacağımıza rahat rahat yürüyüp sonraki otobüse binip havamızı bozmamak güzel bir şey bence :D
Rahatlığın bir diğer güzelliği gelecek hakkında daha fazla hayal kurarlar rahat insanlar çünkü rahatlıktan dolayı her şeye geç kalacağını düşünür ve düşünmeye başlarlar
Şimdi 3 dakika oraya yürüsem 2 dakika beklesem 1 dakika sonra şunu yaparım falan gibi zamanı en iyi şekilde kullanırlar kendimden biliyorum :D
negatif yanlarıda oluyo ama uçağı kaçırmak gibi

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Bende sinirlendiğim an karşımdaki insanın canını yakmak icin cok ağır konuşurum. Anlıktır ama benim icin. Karşıdaki insan öyle düşünmüyo. O sözlerimi cok uzun zaman unutamayan oluyo. Maalesef

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Bende sinirlendiğim an karşımdaki insanın canını yakmak icin cok ağır konuşurum. Anlıktır ama benim icin. Karşıdaki insan öyle düşünmüyo. O sözlerimi cok uzun zaman unutamayan oluyo. Maalesef
Neden sinirleniyorsun? Bu soruyu her sinirlendiğini hissettiğin de kendine sor bir sorun kalmaz çünkü zamanında ben de öyleydim tamam çok büyük biri değilim ama bu zamana kadar ben de yaşadım aynı şeyleri :) O soruyu sorduğun zaman düşünceye dalıyorsun karşında ki insan gözünde düşüyor senden küçük geliyor ve kimse kendisinden küçük çaresiz birine vurmaz veya bağırmaz,canını yakmaz :)

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Neden sinirleniyorsun? Bu soruyu her sinirlendiğini hissettiğin de kendine sor bir sorun kalmaz çünkü zamanında ben de öyleydim tamam çok büyük biri değilim ama bu zamana kadar ben de yaşadım aynı şeyleri :) O soruyu sorduğun zaman düşünceye dalıyorsun karşında ki insan gözünde düşüyor senden küçük geliyor ve kimse kendisinden küçük çaresiz birine vurmaz veya bağırmaz,canını yakmaz :)
Çok cabuk o dereceye gelmem ama geldimmi taş üzerinde taş bırakmam. Ve haksız yere asla yapmam mutlaka hak etmiştir o kişi

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Çok cabuk o dereceye gelmem ama geldimmi taş üzerinde taş bırakmam. Ve haksız yere asla yapmam mutlaka hak etmiştir o kişi
Benim belki de kendimde en beğendiğim özelliğim odur kimseye kızmam kimseye bağırmam yada vurmam ben genelde öyle durumlar da 1 2 cümle kurarım o ona son cümlem olur bir daha konuşmam ne gerek var ki birde kendime yapılmasını istemediğim şeyi kimseye yapmam yani niye bana vurulmasını bağrılmasını isteyeyim ki o yüzden kimseye bunları yapmam :)

HZARWEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
O bende de var gözüm kararıyo ne söylediğimi bilerim ne yaptığımı

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Benim belki de kendimde en beğendiğim özelliğim odur kimseye kızmam kimseye bağırmam yada vurmam ben genelde öyle durumlar da 1 2 cümle kurarım o ona son cümlem olur bir daha konuşmam ne gerek var ki birde kendime yapılmasını istemediğim şeyi kimseye yapmam yani niye bana vurulmasını bağrılmasını isteyeyim ki o yüzden kimseye bunları yapmam :)
Haketselerde kalp kırmayı sevmiyorum bu yüzdende sonra pişman oluyorum.

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Son düzenleme:

HZARWEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Aynen öyle
:)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben söyledigimide yaptığımıda biliyorum. Bilinçli yapıyorum. Çünkü cok canım yanmıştır ki bunu yapıyorumdur.

Sonunu düşünen kahraman olmaz canını yakanın canını yakmak her zaman iyidir