Kendini Geliştirmek İsteyenlere Bir Teklifimiz Var!

Bu konuyu okuyanlar

MehmetTalha09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yazılıma yeni başlayan arkadaşlarla bir projede ortak çalışmayı düşünüyoruz. Amacımız potansiyeli yüksek bir fikri hayata geçirirken yazılım ya da ilintili alanlarda kendimizi geliştirmek. Bunu kolektif yani grup halinde yaptığımız için disiplinimiz de daha sıkı olacak. Dolayısıyla öğrenme verimimiz artacak. Nihayetinde projemizi yayınlayıp bundan para kazanacağız. Projeye ne kadar katkınız dokunursa o kadar pay alacaksınız. Proje fikrini direk açıklamak istemiyorum ancak projenin potansiyelinin neden büyük olduğunu ve genel hatlarını açıklayabilirim.

Proje eğitim sektörüyle alakalı. Ve bir okuldan sadece 1 öğretmenin uygulamamızı kullanmasını sağlamak diğer tüm okulu da uygulamamızı kullanmaya şartlandıracak. Bu yüzden büyüme potansiyeline çok güveniyoruz. Üstelik 300 kullanıcı şuan kesinleşmiş durumda.
smile.gif

Sizden ilk istediğimiz ilgilendiğiniz alanda kendinize bir eğitim programı hazırlamanız. Eğitim programınızı uygulayıp uygulamadığınız belirli aralıklarla denetlenecek. Eğitim programını iki denetim üst üste uygulamadığı tespit edilenler çıkarılacak. Aradığımız yetenekler grafik tasarım veya mobil programlama. Bu alanlardan herhangi birinde uzman bile olsanız kendiniz geliştirmek için bir çalışma programı sunmanız zorunlu. Bir süre sonra bizim için gerekli seviyelere gelmiş arkadaşlarla projeye başlayacağız.

Not: Grafik tasarım veya yazılım olmasa bile projeye katkısı olabilecek herhangi bir alanda yardım edebileceğinizi düşünüyorsanız da katılabilirsiniz!

İletişim:

E-posta: [email protected]
Whatsapp: 553 670 8941

Sadece çalışacağınız alanı, adınızı ve e-posta ile ulaşıyorsunuz telefon numaranızı bırakmanız yeterli. Çünkü Whatsapp grubundan iletişim kuruyoruz...

Milenium

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
udemy tarzı bir portal, lakin öğrenci kayıtı bulunan kişilere eğitmenleri tarafınca lisansı verilerek?

MehmetTalha09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
udemy tarzı bir portal, lakin öğrenci kayıtı bulunan kişilere eğitmenleri tarafınca lisansı verilerek?
Resmi bir şey değil. Daha çok startup'lar için bir temel oluşturmaya çalışıyoruz. Yazılımda kendini yeni geliştiren arkadaşlarla basit projeler yapıyor ve bundan para kazanıp paylaşmayı hedefliyoruz. Nihai gayemiz öğrenmek...