Kendini adam ve hacker sanan ulpow

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LAST

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.A. Arkadaşlar,

ulpow.net adında bir site Cyber-Warrior.Org da eski bir yöneticiye ait, tabi yönetici ihanet edince Cyber-Warrior admini tarafından atıldı. Bu da atılmayı kendine yediremeyip lamerlik yaptı ve bir site açtı...

Aslında bunları adam yerine koymamak lazım ama bi siteleri varki sormayın :)
Baştan aşağıya CW ye atılan iftiralarla dolu :)
+ saçma sapan icraatleri ve 256 Kbps hızında bi internet kullanıcı zar zor 5 dk. da girer yani o kadar ağır ve dandik grafiklere sahip...

Neden mi bunları yazıyorum? Nefret ettiğiniz siteler bölümündeyim değil nefret tiksiniyorum miğdem bulanıyor çünkü buranın admini olan afacan nickli şahıs yok yok olmadı afacan nickli şahsiyetsiz sürekli sağa sola küfür ediyor. Yahu sende insansın müslüman olduğunu iddia ediyorsun CWde binlerce Müslüman ve Türk var neden hepsine küfür edip aşağılıyorsun? Sen alman çocuğuysan defol ülkendekilere karış...

Nefretimi kustum bize bu imkânı veren ShiftDelete ye teşekkürlerimi arz ediyorum.
Selametle...

MeTaLLiCA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel Kardeşim Hiç Bir Şeyden Haberin Olmadan Bizim Hakkımız da İleri Geri Yorum Yapmanı Kınıyorum.
CW Dönen Dolaplardan Haberin Yok Senin Bir de Diyorsun Kİ Dandik Bir Site Çok Biliyorsan Sen Yapda Böyle Bir Sistem de Görelim.Forumun İçerigini Pek İyi Araştırmadan Bir Daha Sitenin Tasarımı Hakkında da Konuşma Hiç Bir Sitede CDX Dililen Yazaılmamıştır Bu Afacannn Tasarladıgı Kendi Dildir ve ULPOW.NET'de Bu CDX Üzerine Yapılmıştır.

Selametle...

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Konu kilitlenmiştir. Uygunsuz içerikli mesaj atan arkadaşlar hakkında gerekli işlem yapılacaktır.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Gerçekten tuhaf. CW denilen yerde "admin" statüsüne sahip bir adammış. Yani ağaymış paşaymış beymiş. Ama ne zaman sitenin sahibiyle anlaşamamış, kendisi "lamer" olmuş :)

Eskiden de buna benzer bir kaç olay yaşandı aynı yerde.

CW'ye acayip aşık olanlar var. Yarın aynı akıbeti onlar da bekliyor :) Büyütmeyin gözünüzde herşeyi bu kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...