Kendi sitesi, görende sanar Twitter sponsoru!

Bu konuyu okuyanlar

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaşlar.
Geziniyordum ki Ayşe Özyılmazel denen kadının Twitter Profiline denk geldim.Kendi hakkında yazan bölümde resmi sitesi vardı tıkladım, birde ne göreyim sadece twitter kutucuğu var kendi Tweet'leri var o kadar.Ana!Bu ne l*n!

Caps:
http://img197.imageshack.us/img197/8068/ekranalntszp.png
O kadının resmi web sitesi:
http://www.ayseozyilmazel.net/

İnanın acıyorum yahu, kendi siteni açmıssın kendinden birşeyler koy bari.Yazık yazık.

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bosver hocam takma kafaya boyle insanlari. :)

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Çok ayıp bişey ama Ayşe Özyılmazel'in bu yaptığı. Yazdım kendisine ağzıma geleni söyledim. Neco'dan girdim Ali Taran'dan çıktım. Eğer biraz utanmışsa sitesinin tasarımını ve içeriğini değiştirir. Yok değişiklik yapmazsa Allah bildiği gibi yapsın onu, ne diyim.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Abacı'dan vurgunu istemiş de o da aaa sen nerden biliyosun demiş bu da bilmez miyim demiş... Yorum yapmıcam bu konuda.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Reklam kokan hareketler.

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Haber niteliği taşımayan şeyleri pek takip etmediğimden Ayşe kim tanımıyorum ama sıkıntı ne onuda anlamadım.
Gayet güzel bir site şekli sonuçta paylaşacağı bişey yok. Yada bakım aşamasındadır halen bu halde tutuyordur.
Zaten twitter hesabında BBM paylaşan biri olduğuna göre halen liseli ergenlerle aynı zekada demek ki :)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Sizene arkadaş kadının kendi sitesi değil mi istediğini yazar istediğinin reklamını yapar.Yazıkmış. :D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Sayfada sorun ne ? Fazla içerik yok diyorsanız bakmayın olsun bitsin. :)