Kendi adamıma sıktığım için oyundan atıldım

Bu konuyu okuyanlar

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Dün arkadaşlar ısrar etti CS: GO yükledim (önceden satın almıştım) oynadık eğlendik geri kapattık oyunu. Bugün bir el rekabetçi atayım dedim. İlk el "NOOB" takım geldi. Bilirsiniz oynamasını bilmeyenler kulübü. Neyse bitti. Şanssızlıktır deyip bir daha girdim. 4'ü de Rus çıktı. AWP vermedim diye hepsi sırayla 2'şer kez öldürdüler. Ben birinin ayağına sıktım hemen oyundan attılar. Bu ne biçim sistem bu ne biçim oyun siliyorum bir daha da oynamam bu iğrençliği kimseye de tavsiye etmiyorum. 450 saat oynamam var Guardian I oldum geri düşüp duruyorum tek girecekseniz hiç zamanınızı harcamayın.

Reaksiyon puanı
125
silme ya. sinirin geçtiktinden sonra pişman olursun. bende hep öyle oluyor.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Bence C.S. G.O. Pişmanlıktır :D
İşin şakası oyunlar asıl gayesinden çıkalı çok oldu eskiden eğlenmek için giriyoduk şimdi iş bambaşka bi boyut aldı.
LoL de dahil buna :D hatta online oyunların tamamı.

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Ben de lol oynarken sinir oluyorum sürekli küfür ediyorlar.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Rusların girdiği her oyun bu şekildeki adamlar resmen trollüğüne oyuna giriyor hepsi

Reaksiyon puanı
125
clash of clans bağımlısıydım bende eskiden. artık oynamıyorum. mutluyum. (kamu spotu)

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Sil sil oynamayın böyle oyunları. Bende eskiden lol oynuyordum bayağı. Oyunu bir bıraktım bu sefer sıkıldım zaman geçirecek bir şey yok diye boş zamanlarımı başka şeylerle mesela forumlarda ve ya başka yerlerde bilgi kazanarak geçirmeye başladım. Bu da şunu gösteriyor ki meğerse o oyun ne kadar zamanımı öldürüyormuş ta haberim yokmuş. Sattım 700 e kurtuldum hesabı.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Aynen ne tür olursa olsun, her ne kadar zamanımızda popüler de olsa kesinlikle bi gün artık o oyundan sıkılmaya başlıyoruz ki geçirdiğimiz vaktin haddi hesabı yok. Bi gün pişman oluyoruz belki ama bu açığı hemen başka bi oyunla kapatıyoruz .

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Çevrimiçi oyunlar her türlü zarar.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Başka bir server de oyna niye oyunu siliyorsun o kadar internetten indirme işlemi yapmışsın yazık internetine 100 mhps 250 gb akn kotalı internet falan mı rahat kullanabiliyorsun :d

erngame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Benim önerim Rekabetçi girmek yerine kendini geliştirmen için ve en önemlisi keyifli bir şekilde oynaman için ücretli rekabetçi platformları var. Eğer para kıyıp alırsan daha seviyeli insanlarla oynayabilirsin.

İyi Oyunlar :)