Kazanmakmak.com dan gelen ücretsiz tivibu ücretsiz değilmiş

Bu konuyu okuyanlar

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Türkiye de en çok kızdığım firma ttnettir keriz gibi görüyor bizi.Netdiski hediye diye faturaya yansıttıktan sonra şimdide ücretsiz dedikleri kazanmakmak.com dan kampanya kodutla 30 mart 2 nisan arası sadece deneme maksatlı baktığım tivibuya 3.19 vergiler hariç fatura kesmişler.Aradığım zamanda kıst ücreti diyor çıkan bayan.ücretsiz dediğiniz hizmetin ne ücreti olur böyle soygun olur mu gereğinini acilen yapınız [MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION]

hizmet no:1855270395

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Hocam tüketici mahkemelerini öneriyorum. TTnetten medet beklersen mezarda görürsün ancak çözümü

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
öylede kardeşim 4-5 lira alıyorlar onun içinde uğraşmayacağımızı biliyorlar ama binlerce kişiden öyle para alınca köşeyi dönüyor ttnet. btk yada şikayet ettim gerekirse faturayıda mesajıda ekler tekrar btk sunarım.Bir şirket hiç mi şeffaf olmaz.Biri kullandım bundan önce kapatın deyince ayın son günü kapatalım kaybınız olmasın diyorlardı ttnete ayın sonunda kapat desen yetiştiremeyiz bir fatura daha çıkar diyor ttnet benim için bitti ilk ve son aboneliğim gelecek ay kapattıracağım.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
öylede kardeşim 4-5 lira alıyorlar onun içinde uğraşmayacağımızı biliyorlar ama binlerce kişiden öyle para alınca köşeyi dönüyor ttnet. btk yada şikayet ettim gerekirse faturayıda mesajıda ekler tekrar btk sunarım.Bir şirket hiç mi şeffaf olmaz.Biri kullandım bundan önce kapatın deyince ayın son günü kapatalım kaybınız olmasın diyorlardı ttnete ayın sonunda kapat desen yetiştiremeyiz bir fatura daha çıkar diyor ttnet benim için bitti ilk ve son aboneliğim gelecek ay kapattıracağım.

Sonuna kadar haklısın. Ama malesef sesimizi ancak birbirimize duyurabiliyoruz. Baksana TTnet destek sorumlusu sağar olmuş :D

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
TTNET iptal edicez kimse mutlu değilde hangisi iyi ki ona geçicez ?

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
gerçekten yıldırdı ttnet her zaman alternatifleri kullanırdım biri,smile gibi ilk defa ttnet aldım ve çok pişmanım :)