Kayıtlı wifi ağlarınızı yönetin Turkcell yazıyor

Bu konuyu okuyanlar

Passport

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayarlardan wifi ya girdiğimde kayıtlı wifi ağlarınızı yönetin adlı bölümde Turkcell yazıyor. Sim kartı çıkarıp baktığımda kayboluyor. Ne anlama geliyor anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181027-140543.jpg
    Screenshot_20181027-140543.jpg
    16.5 KB · Görüntüleme: 261

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Ayarlardan wifi ya girdiğimde kayıtlı wifi ağlarınızı yönetin adlı bölümde Turkcell yazıyor. Sim kartı çıkarıp baktığımda kayboluyor. Ne anlama geliyor anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
İlginç bir teknik sorun, biraz araştırma yapalım bakalım.?

Janus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir ara Turkcell Wi-Fi vardı, ücretsiz belli bir GB’a kadar kullanılıyordu erişim noktalarında... Bu olabilir mi, acaba?

Passport

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir ara Turkcell Wi-Fi vardı, ücretsiz belli bir GB’a kadar kullanılıyordu erişim noktalarında... Bu olabilir mi, acaba?
Bilmiyorum ama sim kartı çıkarıp baktığımda gözükmüyor.

Passport

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi cevap veren yok mu?

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Bi cevap veren yok mu?
Merhaba.
Büyük ihtimal ile olayı çözdüm, Türkcell,in Süperonline alt yapısı ile işbirliği içinde olduğu mobil Wi-Fi noktaları var, büyük ihtimal ile yolda denk geldiğinizde otomatik olarak ona bağlanması için geliştirilmiş bir sistem.

Passport

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.
Büyük ihtimal ile olayı çözdüm, Türkcell,in Süperonline alt yapısı ile işbirliği içinde olduğu mobil Wi-Fi noktaları var, büyük ihtimal ile yolda denk geldiğinizde otomatik olarak ona bağlanması için geliştirilmiş bir sistem.
Teşekkürler çok mantıklı bir cevap