Kaydet Değiştir Yapılan Dosyayı Geri Getirme Nasıl Yapılır?

Bu konuyu okuyanlar

Mikail19o5

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar merhaba YouTube için oyun videosu çekmekteyim.Bunun için Adobe audition 1.5 denen programla sesimi kaydediyorum.Fakat bir kelimede hata yaptığım için orayı tekrar kayıt aldım ve masaüstüne kaydetmek istedim.Ama maalesef dalgınlığıma geldi ve masaüstünde var olan 25 dakikalık ses kaydı ın adı untitled idi ve yeni kaydedeceğim dosyada 5 saniye idi :) Ve ben kaydet dedim doğal olarak aynı isimden dosya olunca değiştirilsin mi dedi ve ben el alışkanlığı değiştire tıkladım :( maalesef emek emek çektiğim videonun ses kaydı yok oldu yerine 5 saniyelik ses kaydı geldi... Yardımcı olacak birileri var mı? Bir kaç tane recuvery programı falan denedim ama olmadı. Bunun dışında programın içinde de aradım belki bir yerlere yedek alıyordur diye ama bulamadım maalesef... Şuan elimde sadece kameranın mikrofonunun kaydettiği düşük kalite ses kaldı o da hoşuma gitmiyor bu şekilde atmak istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Sağ tık yapınca geri al değiştir gibi bir şey olmalı. Tabi sonrasında başka bir işlem yapmadıysanız...

Mikail19o5

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Sağ tık yapınca geri al değiştir gibi bir şey olmalı. Tabi sonrasında başka bir işlem yapmadıysanız...
Normal kopyala değiştir değil hocam program üzerine kaydetti yeni sesi

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Ctrl alt z olmuyor mu