Kaspersky free nasıldır ?

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,367
Kullanabilir ancak çok kısıtlı.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Sadece virüsleri engellemesi benim için yeterli olur.
KasperskyFree, dosya ve e-posta tarama, internet koruması ve zararlı yazılımları karantinaya alma gibi bilgisayarınızı korumak için gerekli temel özellikler sağlıyor. Detaylar için: https://www.kaspersky.com.tr/free-antivirus

Bu ve benzer özelliklerde AVG AntiVirus FREE, Avast Free Antivirus gibi alternatifler mevcut. Hepsi temel koruma sunar.

Ancak;
En eğer gelişmiş koruma istiyorsan, BullGuard Internet Security'yi önerebilirim. Bu yazılım ücretli olmakla birlikte şu an 1 yıl ücretsiz kullanımı mevcuttur.

İlgili web adresi: 2018 EDITION

"Get Your FREE 1-Year Subscription Now" butonuna tıkla indir, yükleme sırasında yeni bir hesap oluştur ve yükleme işlemini tamamla.

Bilgi:
BullGuard'ın özel bir sürümüdür. Kullanım dili İngilizce olup sınırlı sayıda aktivasyona açıktır.

*Uzun bir süre kullanmıştım; BullGuard'ın sistem performansı oldukça başarılı ve koruması kabul edilebilir düzeyde.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Güzel ama antivirüs olarak AVG öneririm.
bizim bi arkadaş avg kurmuş sonra silememiş. format atmış gene gitmemiş. ben pek inanmadım ama :p

Ben antivirüs kullanmıyorum. Bir şey indirecekken virustotal.com'a giriyorum, dosyayı tarattırıyorum. Zaten +30 virüs korumasıyla taratıyor. Virüsten korunmuş oluyorsunuz.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Kaspersky free tavsiye ederim ama alternatif ararsan Bitdefender ücretsiz versiyonuna bakabilirsin oda güzeldir.