Kasma

Bu konuyu okuyanlar

Enes Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar
Dün pubg Light oynarken şarjda oynuyordum fps yüksekti hiçbir kasma yoktu ama bugün oynarken arada bir kasmalar oluşuyor ve bu bayağı sürüyor oyun sonuna doğru artıyor ama Şarjdan çıkardığımda laptopu bu sorun kesiliyor FPS düşüyor Ama kasma sıkıntısı olmuyor şarjda oluyor Sadece o da arada bir neden olduğunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim

Alperus

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Güç seçeneklerinden işlemci yönetimini genişletin en düşük işlemci durumuna girin ikisinide 75 yapıp en yüksek güç yönetimine girin ikisinide 100 yapıp çıkın prizde pilde olarak ikiye ayrılıyor muhtemelen prize takılı oranı pildekinden düşük olduğu için bu sorunu yaşamaktasınız.

Enes Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nvidia mı kullanıyorsun?
Evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güç seçeneklerinden işlemci yönetimini genişletin en düşük işlemci durumuna girin ikisinide 75 yapıp en yüksek güç yönetimine girin ikisinide 100 yapıp çıkın prizde pilde olarak ikiye ayrılıyor muhtemelen prize takılı oranı pildekinden düşük olduğu için bu sorunu yaşamaktasınız.
Hayır değil. Prizde ki daha yüksek

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Hocam 1 yıl + 1 ay geçmiş şimdi cevap veriyorsunuz.

Alperus

Asistan
Reaksiyon puanı
51
@Enes Can Hocam ben öldüm kusura bakmayın yardım edemeyeceğim.

Enes Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun düzelmişti ama şimdi yeniden başladı. O yüzden tekrar çözüm arayışına girdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 1 yıl + 1 ay geçmiş şimdi cevap veriyorsunuz.
Bu arada matamatiğin mükemmel doğrusu

Alperus

Asistan
Reaksiyon puanı
51
@Enes Can Hocam kesin bir çözüm bilmiyorum fakat yapabiliyorsan temiz format deneyebilirsin çözüm olabilir.

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Merhaba arkadaşlar
Dün pubg Light oynarken şarjda oynuyordum fps yüksekti hiçbir kasma yoktu ama bugün oynarken arada bir kasmalar oluşuyor ve bu bayağı sürüyor oyun sonuna doğru artıyor ama Şarjdan çıkardığımda laptopu bu sorun kesiliyor FPS düşüyor Ama kasma sıkıntısı olmuyor şarjda oluyor Sadece o da arada bir neden olduğunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim
Aynı sorun Levent Pekcan (@leventp) | Twitter
TeknoSeyir den levent abi geçen hafta başına gelmiş üsterse tw bir sor